Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Are you a virgin? - Pagina 2 Vote_lcapAre you a virgin? - Pagina 2 Voting_barAre you a virgin? - Pagina 2 Vote_rcap 
KITCAT.
Are you a virgin? - Pagina 2 Vote_lcapAre you a virgin? - Pagina 2 Voting_barAre you a virgin? - Pagina 2 Vote_rcap 
annex
Are you a virgin? - Pagina 2 Vote_lcapAre you a virgin? - Pagina 2 Voting_barAre you a virgin? - Pagina 2 Vote_rcap 
iss <3.
Are you a virgin? - Pagina 2 Vote_lcapAre you a virgin? - Pagina 2 Voting_barAre you a virgin? - Pagina 2 Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Are you a virgin? - Pagina 2 Vote_lcapAre you a virgin? - Pagina 2 Voting_barAre you a virgin? - Pagina 2 Vote_rcap 
LyssBlondish.
Are you a virgin? - Pagina 2 Vote_lcapAre you a virgin? - Pagina 2 Voting_barAre you a virgin? - Pagina 2 Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Are you a virgin? - Pagina 2 Vote_lcapAre you a virgin? - Pagina 2 Voting_barAre you a virgin? - Pagina 2 Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Are you a virgin? - Pagina 2 Vote_lcapAre you a virgin? - Pagina 2 Voting_barAre you a virgin? - Pagina 2 Vote_rcap 
wild.butterfly
Are you a virgin? - Pagina 2 Vote_lcapAre you a virgin? - Pagina 2 Voting_barAre you a virgin? - Pagina 2 Vote_rcap 
Dolly
Are you a virgin? - Pagina 2 Vote_lcapAre you a virgin? - Pagina 2 Voting_barAre you a virgin? - Pagina 2 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Are you a virgin? - Pagina 2 2pplno0Twilight RPG FansAre you a virgin? - Pagina 2 ZsqoevRubber DuckAre you a virgin? - Pagina 2 163rkpAre you a virgin? - Pagina 2 VyldleEveryThing4UAre you a virgin? - Pagina 2 30w1bh1

 

 Are you a virgin?

In jos 
+17
Fraise
Active Fusion
Xo_candy_rose
bb_girl
KITCAT.
`Diavolitzza`Ta`
Zoey.Who else?
LyssBlondish.
iss <3.
annex
Nicole.
Romantic lemon<3
Pinky Princess
Diana
DjBelutzza
Dolly
wild.butterfly
21 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 3:46 am

ce frumos...imi place prietenul tau Razz
Sus In jos
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 5:09 am

e frumos genul asta de baiat Smile si cosmin era la fel daca mai stateam cu el..adik mai mult timp...dar eu sunt genul care se plictiseste repede si de asta nu pot sa pastrez o relatie Smile) [offtopik]

eu vreau sa incep dupa ce termin liceu Smile)
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
bb_girl



feminin Birthday : 12/02/1993
Age : 31
Join date : 01/07/2009
Posts : 128
Location : Tg Mures

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 10:58 pm

PiSsi a scris:
stiu fete care si.au inceput.o de la gradinita Wink [cam 6 ani Wink ]

Nu cred Very Happy
PiSsi a scris:
si bb girl..baiatu ala are 15 ani, nu 13 Razz
pai da, el are 15, dar tu ai 13. sau el nu cu tine vroia...? am intels gresit? Very Happy

Mai, eu zic ca nu are rost sa va consumati cu chestii de genul : "eu vreau in clasa a 10-a", "eu vreau cand termin liceul", " eu vreau in ziua X a vietii mele". Pe viitor o sa radeti cand o sa va amintiti se planificarile astea pe care vi le faceti. La varsta noastra, un copil se schimba de la o zi la alta. Peste un an, poate jumatate de aici n-o sa mai fiti virgine. Chestia asta cu sexul si dragostea tine de pregatirea ta. Mi se pare o aberatie sa-ti incep viata sexuala la 13 ani, cand esti inca un copil. Nu ai timp toata viata sa faci sex? Unde-i graba?
In concluzia, fiecare va face dragoste pentru prima data atunci cand se va simti pregatita. Voi astea care ziceti ca vreti sa va pierdeti virginitatea in perioada X, de unde stiti ca in perioada aia n-o sa va simtit sa zicem, de 10 ori mai nepregatite decat acum? Lasati timpul sa-si spuna cuvantul. Toate la vremea lor Very Happy
Sus In jos
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 12:57 am

nu ma crezi treaba ta Wink dak va spun nu o sa ma credeti Wink s.a dezvirginat cu un caine Wink asa mi.a zis o fata care a auzit de la cea mai buna prietena a ei kre era martora Wink

si faza cu baiatu ala mi.a zis.o prietena mea cea mai buna..(din ce a auzit de la varsu) [ varsu e prieten cu baiatu ala ]
e cam complicat :-?
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 7:06 pm

^ Cum ma cu un caine ? Smile)
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 11:59 pm

^ nu stiu Neutral dar din cate mi.a povestit am inteles k tipei kre a facut.o cu cainele ii placea ;-& scarbos...zicea k mai bine se dezvirgineaza cu un caine pt k o are mica decat cu un baiat kre o are mai mare , ca sa n.o doara Smile) ce minte de copil nebun =))
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
Xo_candy_rose



feminin Birthday : 05/03/1997
Age : 27
Join date : 10/07/2009
Posts : 124
Location : xD in da` house
Hobbies : dunno..

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 3:22 pm

Da, sunt virgina.
Si nu ma pregatesc in viitorul apropiat sa fac `marele pas`, pentru ca :
1.N`am cu cine [si dac`as avea tot n`as face`o :-j]
2.Ar trebui sa ma bucur inca de copilarie si nu sa `umblu dupa baieti`. [i mean, o sa am suficient timp pentru asta cand o sa fiu adult]

Plus ca, totusi, nu consider ca am maturitatea necesara ca sa`mi asum un astfel de risc...i mean, la varsta mea nici macar cu asa-zisii `iubiti` n`ar cam trebui sa ma stresez, pentru k o sa am timp pt asta tot restul vietii...nu vreau sa se intample si apoi sa regret...astept persoana potrivita, locatia potrivita si momentul potrivit..

Da,curiozitate este, recunosc :">..chiar mi`e interesant `cum o sa fie?`, da` nu ma grabesc sa`mi transpun curiozitatile in realitate Neutral, pentru k stiu k nu snt pregatita.
Sus In jos
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 14, 2009 10:32 pm

sys sunt total de acord cu tine ...si bb_girl sunt de acord si cu tine Smile adica noi suntem la varsta in care ar trebui sa ne bucuram de copilarie,nu sa ne pierdem vremea prin farmacii cautand...prezervative...
si odata ce o sa se intample o sa se intample :-j
Sus In jos
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 4:19 pm

^ ai dreptate (:
totusi .. nu vreau sa se intample prea curand Smile)
Sus In jos
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 7:14 pm

xD tine si de tine cand o sa iti incepi viata sexuala ;Wink depinde de cand esti pregatita si toate alea Razz

eu am un prieten care se intereseaza cand sunt fetele pe stop Smile) crede ca atunci cand sunt pe stop si faci :-? sex nu mai e nevoie de prezervativ [o da] xD
Sus In jos
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 10:49 pm

=)).
foarte tare. e cam neinformat baiatu'.
totusi, niciodata nu poti fi pregatita in totalitate.
Sus In jos
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 8:42 pm

Dolly a scris:
xD tine si de tine cand o sa iti incepi viata sexuala ;Wink depinde de cand esti pregatita si toate alea Razz

eu am un prieten care se intereseaza cand sunt fetele pe stop Smile) crede ca atunci cand sunt pe stop si faci :-? sex nu mai e nevoie de prezervativ [o da] xD

Chiar ca nu este informat delok
Am auzit eu o fata ca ar vrea sa faca sex dar saa ramana virgina ptr ca ii este frica ce o sa zika parintii
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
Active Fusion
Music is my life
Active Fusion


feminin Birthday : 22/04/1992
Age : 32
Join date : 01/07/2009
Posts : 2390
Location : Tecuci
Hobbies : Muzica, web-design, sport, desen etc.

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 9:35 am

of course I am a virgin! Wink
Sus In jos
http://active-fusion.webs.com
Fraise



feminin Birthday : 06/03/1995
Age : 29
Join date : 21/06/2009
Posts : 115
Location : Constanta
Hobbies : fotografie, confectionare bijuterii, gravura, calatoriile in tara si in strainatate, muzica

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 28, 2009 2:34 am

Nu mai sunt de mult
Sus In jos
http://artbijoux.ablog.ro/
Cryss



feminin Birthday : 04/05/1995
Age : 29
Join date : 03/01/2010
Posts : 49
Location : ...In yOuR HeArT...:x
Hobbies : ....DaNcE....

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 03, 2010 8:58 pm

...da...sunth...astp momentul sh persoana potrivitha....prima oara vreau sa fie kv special...de kre sa'mi aduk aminthe cu mare plakere.... Mad
Sus In jos
http://vrenicu-cristina.hi5.com
Didy97



feminin Birthday : 06/05/1997
Age : 27
Join date : 27/03/2010
Posts : 13
Location : Timisoara
Hobbies : Cantatul :X

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 27, 2010 11:05 pm

Da:)
Sus In jos
Ukutsa

feminin Birthday : 15/12/1996
Age : 27
Join date : 28/08/2009
Posts : 37
Location : iN al 9`lEa cER ;x`
Hobbies : ehhhhh :-&amp;amp;quot;

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 6:35 am

si eu Smile)
Sus In jos
http://z10.invisionfree.com/Hate_School/index.php?act=idx
Georgiana.



feminin Birthday : 05/01/1993
Age : 31
Join date : 21/08/2010
Posts : 32
Location : Rovinari.
Hobbies : Dansul,plimbarea si statul cu iub :X .

Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 22, 2010 3:37 am

Eu nu Are you a virgin? - Pagina 2 695950
Sus In jos
Continut sponsorizat





Are you a virgin? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Are you a virgin?   Are you a virgin? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Are you a virgin?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: What About sex?-
Mergi direct la: