Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Trucuri ca sa pari mai slaba Vote_lcapTrucuri ca sa pari mai slaba Voting_barTrucuri ca sa pari mai slaba Vote_rcap 
KITCAT.
Trucuri ca sa pari mai slaba Vote_lcapTrucuri ca sa pari mai slaba Voting_barTrucuri ca sa pari mai slaba Vote_rcap 
annex
Trucuri ca sa pari mai slaba Vote_lcapTrucuri ca sa pari mai slaba Voting_barTrucuri ca sa pari mai slaba Vote_rcap 
iss <3.
Trucuri ca sa pari mai slaba Vote_lcapTrucuri ca sa pari mai slaba Voting_barTrucuri ca sa pari mai slaba Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Trucuri ca sa pari mai slaba Vote_lcapTrucuri ca sa pari mai slaba Voting_barTrucuri ca sa pari mai slaba Vote_rcap 
LyssBlondish.
Trucuri ca sa pari mai slaba Vote_lcapTrucuri ca sa pari mai slaba Voting_barTrucuri ca sa pari mai slaba Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Trucuri ca sa pari mai slaba Vote_lcapTrucuri ca sa pari mai slaba Voting_barTrucuri ca sa pari mai slaba Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Trucuri ca sa pari mai slaba Vote_lcapTrucuri ca sa pari mai slaba Voting_barTrucuri ca sa pari mai slaba Vote_rcap 
wild.butterfly
Trucuri ca sa pari mai slaba Vote_lcapTrucuri ca sa pari mai slaba Voting_barTrucuri ca sa pari mai slaba Vote_rcap 
Dolly
Trucuri ca sa pari mai slaba Vote_lcapTrucuri ca sa pari mai slaba Voting_barTrucuri ca sa pari mai slaba Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Trucuri ca sa pari mai slaba Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Trucuri ca sa pari mai slaba Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Trucuri ca sa pari mai slaba Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Trucuri ca sa pari mai slaba Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Trucuri ca sa pari mai slaba Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Trucuri ca sa pari mai slaba Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Trucuri ca sa pari mai slaba Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Trucuri ca sa pari mai slaba Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Trucuri ca sa pari mai slaba Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Trucuri ca sa pari mai slaba 2pplno0Twilight RPG FansTrucuri ca sa pari mai slaba ZsqoevRubber DuckTrucuri ca sa pari mai slaba 163rkpTrucuri ca sa pari mai slaba VyldleEveryThing4UTrucuri ca sa pari mai slaba 30w1bh1

 

 Trucuri ca sa pari mai slaba

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
DjBelutzza
Moderator
Moderator
DjBelutzza


feminin Birthday : 28/12/1996
Age : 27
Join date : 20/06/2009
Posts : 73
Location : Pe unde vreau..:))
Hobbies : Shopping, Computer, Music, Movie..:x

Trucuri ca sa pari mai slaba Empty
MesajSubiect: Trucuri ca sa pari mai slaba   Trucuri ca sa pari mai slaba Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 4:34 pm

Te lupti cu kilogramele in plus si dietele nu te ajuta in niciun fel? Nu dispera – ai la indemana cateva trucuri care te vor ajuta sa pari mai slaba, fara sa te infometezi si fara sa te imbraci din cap pana in picioare in negru.

Poarta dungi verticale

Cel mai vechi truc, dar si cel mai de efect. In functie de zona pe care vreo sa o subtiezi (abdomen si piept sau fund si picioare) imbraca haine cu dungi. Atentie: trebuie sa alegi ori pantalonii ori bluza – o tinuta in dungi din cap pana in picioare nu te va avantaja.

Evita imprimeurile

Imprimeurile de orice fel sau carourile nu sunt deloc prietenoase cu persoanele plinute, asa ca ferestete de acestea in limita posibilitatilor.

Poarta marimea potrivita

Hainele stramte nu vor face decat sa evidentieze si mai mult ceea ce vrei sa ascunzi. Cat despre hainele cu 3 numere mai mari, ele te vor face sa arati precum un sac si sa iti pierzi latura feminina. Cumpara-ti haine care sunt exact pe masura ta.

Nu purta volanase sau fundite

Acest gen de accesorii nu fac decat sa dea volum siluetei tale. Oricat de moderne ar fi fustele, rochiile sau bluzele care au atasate volanase, floricele sau fundite, evita-le cu orice pret daca vrei sa pari mai slabuta.

Poarta pantaloni/fuste cu talie inalta

Hainele cu talie intalta avantajeaza femeile cu forme voluptoase si creaza impresia de alungire a taliei. Ca si in cazul volanaselor, evita sa porti haine cu talie joasa daca nu ai o silueta longilina.

Poarta decolteuri in V

Acestea au rolul de a-ti lungi si subtia silueta. Incearca sa iti achizitionezi cat mai multe bluze, tricouri, camasi cu un astfel de decolteu si sa le porti cu usurinta la orice fel de tinuta.

Poarta tocuri

Rolul pantofilor cu toc (fie ca au doar 3 cm) este de a subtia piciorul. Cumpara-ti cat mai multe perechi de pantofi pe care sa ii poti purta oricand si oriunde (birou, cumparaturi, club etc).

Aranjeaza-te mereu

Fii o femeie care are grija de sine – machiaza-te si coafeaza-te mereu (nu trebuie sa faci acest lucru doar pentru ca trebuie ci pentru ca meriti sa fi ingrijita). Astfel, oamenii se vor uita la chipul tau si mai putin la trup.

AI incredere in tine si iubeste-te

Exte cel mai important lucru – crezi sau nu, oamenii te vor privi altfel daca tu vei parea o persoana care are incredere in sine. Mergi dreapta, cu privirea inainte si zambeste.

Sursa : www.cosmocity.ro
Sus In jos
http://djbelutzza.blogz.ro
Vizitato
Vizitator




Trucuri ca sa pari mai slaba Empty
MesajSubiect: Re: Trucuri ca sa pari mai slaba   Trucuri ca sa pari mai slaba Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 3:19 am

eu imi iau un tricou engru de obicei,ma face mai slaba,orikum eus utn deja slaba,5 kg am slabit de cand am iubit:X
Sus In jos
LyssBlondish.
Without Romeo.
LyssBlondish.


feminin Birthday : 06/06/1996
Age : 27
Join date : 20/06/2009
Posts : 1298
Hobbies : Ceva atat de simplu nu moare!

Trucuri ca sa pari mai slaba Empty
MesajSubiect: Re: Trucuri ca sa pari mai slaba   Trucuri ca sa pari mai slaba Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 4:23 am

Si cel mai vechi truc: Suge burta, scoate fundu in evidenta. Smile)
Sus In jos
https://only-teens.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Trucuri ca sa pari mai slaba Empty
MesajSubiect: Re: Trucuri ca sa pari mai slaba   Trucuri ca sa pari mai slaba Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 4:40 am

ehe asta cu suge burna nu prea merge cum sa mergi pe straa si sa iti sugi burta,nar trb sa vorbesti deloc daca e asa:))
Sus In jos
Fraise



feminin Birthday : 06/03/1995
Age : 29
Join date : 21/06/2009
Posts : 115
Location : Constanta
Hobbies : fotografie, confectionare bijuterii, gravura, calatoriile in tara si in strainatate, muzica

Trucuri ca sa pari mai slaba Empty
MesajSubiect: Re: Trucuri ca sa pari mai slaba   Trucuri ca sa pari mai slaba Icon_minitimeSam Noi 28, 2009 9:44 pm

Nu-mi trebuie trucuri de slabit, is deja slaba si-mi pun evidenta formele corporale prin vestimentatie sa-l atrag mai mult pe iubit Smile)
Sus In jos
http://artbijoux.ablog.ro/
Continut sponsorizat





Trucuri ca sa pari mai slaba Empty
MesajSubiect: Re: Trucuri ca sa pari mai slaba   Trucuri ca sa pari mai slaba Icon_minitime

Sus In jos
 
Trucuri ca sa pari mai slaba
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Beauty-
Mergi direct la: