Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Your profile - Pagina 2 Vote_lcapYour profile - Pagina 2 Voting_barYour profile - Pagina 2 Vote_rcap 
KITCAT.
Your profile - Pagina 2 Vote_lcapYour profile - Pagina 2 Voting_barYour profile - Pagina 2 Vote_rcap 
annex
Your profile - Pagina 2 Vote_lcapYour profile - Pagina 2 Voting_barYour profile - Pagina 2 Vote_rcap 
iss <3.
Your profile - Pagina 2 Vote_lcapYour profile - Pagina 2 Voting_barYour profile - Pagina 2 Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Your profile - Pagina 2 Vote_lcapYour profile - Pagina 2 Voting_barYour profile - Pagina 2 Vote_rcap 
LyssBlondish.
Your profile - Pagina 2 Vote_lcapYour profile - Pagina 2 Voting_barYour profile - Pagina 2 Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Your profile - Pagina 2 Vote_lcapYour profile - Pagina 2 Voting_barYour profile - Pagina 2 Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Your profile - Pagina 2 Vote_lcapYour profile - Pagina 2 Voting_barYour profile - Pagina 2 Vote_rcap 
wild.butterfly
Your profile - Pagina 2 Vote_lcapYour profile - Pagina 2 Voting_barYour profile - Pagina 2 Vote_rcap 
Dolly
Your profile - Pagina 2 Vote_lcapYour profile - Pagina 2 Voting_barYour profile - Pagina 2 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Your profile - Pagina 2 2pplno0Twilight RPG FansYour profile - Pagina 2 ZsqoevRubber DuckYour profile - Pagina 2 163rkpYour profile - Pagina 2 VyldleEveryThing4UYour profile - Pagina 2 30w1bh1

 

 Your profile

In jos 
+18
BlackKeys
Zoey.Who else?
Active Fusion
Love|4ever
bittersweet.
LyssBlondish.
`Diavolitzza`Ta`
KITCAT.
iss <3.
Boom <33
Nicole.
Romantic lemon<3
annex
broken_wings
wild.butterfly
ChickRules`!!
Dolly
Diana
22 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Only_Dark_Heart



feminin Birthday : 20/09/1997
Age : 26
Join date : 05/09/2009
Posts : 1438
Location : Undeva...nu conteaza
Hobbies : Write....

Your profile - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Your profile   Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 21, 2009 1:43 am

pai nick nameul .ashley cullen.Ashley este prenumele actritei care o joaca pe alice , iar cullen este numelel de familiei a lui alice .
Free Image Hosting at <a href=www.ImageShack.us" />

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!
Avatarul nu prea stiu de la ce este , am pus poza cu trandafirul pentru ca imi placea foarte mutlt.
Sus In jos
http://wwww.rpg-fans.forumz.eo
Fraise



feminin Birthday : 06/03/1995
Age : 29
Join date : 21/06/2009
Posts : 115
Location : Constanta
Hobbies : fotografie, confectionare bijuterii, gravura, calatoriile in tara si in strainatate, muzica

Your profile - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Your profile   Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 28, 2009 3:20 am

Fraise de la un luciu de buze de la Yves Roches, chiar asa avea denumirea "Fraise" ... avea gust de fragute, ff bun si la gust si calitativ pe buze. Si pt ca ma plictisesem de celelalte nick-uri mi-am ales de 1 an si ceva noul nick Fraise si-mi place
Sus In jos
http://artbijoux.ablog.ro/
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.


feminin Birthday : 17/09/1997
Age : 26
Join date : 27/03/2010
Posts : 460
Location : Giurgiu

Your profile - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Your profile   Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 3:00 pm

Nickname-Numele meu. Smile)
Avatar - penarul meu <3
semnatura - e gen..motto xD
Sus In jos
wild.butterfly
Drop your pants
Drop your pants
wild.butterfly


feminin Birthday : 30/04/1994
Age : 29
Join date : 20/06/2009
Posts : 1002
Location : Oriunde esti tu` :-x
Hobbies : Music ,dance, boys, swimming, friends, shopping, travel.... And so` on

Your profile - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Your profile   Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 30, 2010 2:39 pm

Nikname- hmm. nu am idee da`mi place
Av: Taylor Momsen - ii ador stilul. si din serial [GG] si din viata reala pt ca a cantat intr`o trupa rock. Si e draguta..xD
Semnatura: imi place, de asemenea, Peace Maker >Smile
Sus In jos
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

Your profile - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Your profile   Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 02, 2010 2:10 am

av:Blair and Chuck couple,my fav Mad
signa:tot eii .
nick:poreclaa
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.


feminin Birthday : 17/09/1997
Age : 26
Join date : 27/03/2010
Posts : 460
Location : Giurgiu

Your profile - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Your profile   Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 14, 2010 12:27 am

Nume: tot ala
Av: Rainbow+<3
Semnatura : Peace and loveee.;x
Sus In jos
Misaki_DeG

feminin Birthday : 25/01/1995
Age : 29
Join date : 07/09/2010
Posts : 9

Your profile - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Your profile   Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 08, 2010 9:44 pm

.....
Sus In jos
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.


feminin Birthday : 17/09/1997
Age : 26
Join date : 27/03/2010
Posts : 460
Location : Giurgiu

Your profile - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Your profile   Your profile - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 10, 2010 7:49 pm

Nume: Tot ala. :-"
Avatar: Nu stiu ce e asta.. Un robot?Smile)
Semnatura: O broscutzaa + ' You say life is short,but is the lonest thing you'll ever do <33 '
Sus In jos
Continut sponsorizat





Your profile - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Your profile   Your profile - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Your profile
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» *Licee & Profile Licee*

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Just for fun:]-
Mergi direct la: