Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_lcapChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Voting_barChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_rcap 
KITCAT.
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_lcapChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Voting_barChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_rcap 
annex
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_lcapChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Voting_barChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_rcap 
iss <3.
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_lcapChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Voting_barChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_lcapChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Voting_barChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_rcap 
LyssBlondish.
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_lcapChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Voting_barChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_lcapChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Voting_barChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_lcapChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Voting_barChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_rcap 
wild.butterfly
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_lcapChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Voting_barChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_rcap 
Dolly
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_lcapChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Voting_barChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 2pplno0Twilight RPG FansChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 ZsqoevRubber DuckChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 163rkpChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 VyldleEveryThing4UChestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 30w1bh1

 

 Chestii Marfa - DONT COPY

In jos 
+6
wild.butterfly
KITCAT.
annex
iss <3.
Diana
LyssBlondish.
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.


feminin Birthday : 17/09/1997
Age : 26
Join date : 27/03/2010
Posts : 460
Location : Giurgiu

Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chestii Marfa - DONT COPY   Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 3:45 am

De cactus neepilat.

Elanul albastru a lu' Mos Craciun.

Arati ca un boss d'ala,cu costum rosu Nike si palarie D&G. Da!Si ai burta mare!Si pantofi cu cioc negri,si sosete albe.Si pantalonii sunt 3 sferturi.

Zici ca esti Domnu' Goe! >:]

Cand zic ca esti prost,nu te injur,e un compliment. :*

'Hai sa-ti zic una tare!Azi,imi parc,am trecut pe langa..BAT-MAN!JUR!Si nu m-am putut abtine sa zic ' Eu -am zis,da' voi nu,Bat-man Bat-man!' [da,chiar l-am vazut pe bat-man!Smile) ]

Hmm!Suspect!Am ragait.Deci cineva minte. Very Happy

Tu esti genul care pune tot la suflet.De ce?Pentru ca esti everyday distrus.Si doar pentru ca iti pasa de ce zic altii! :[

Si DAA,dupa ce a scris pe toate bancile 'Te iubesc,M!'...s-a mai si semnat! Smile)

La ce sunt eu buna?La frecat menta!HAA.Perversule!Era capcana.Are doua sensuri.Te-ai gandiit la alaaa... :>! : Smile)



Aceste replici sunt luate din arhiva de ieri. Smile) Pe bune. :-"
Si tot ce-am zis mai sus ^^^,a fost intr-o conversatie lunga cu doar un baiat. Smile)
Sus In jos
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chestii Marfa - DONT COPY   Chestii Marfa - DONT COPY - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 9:39 pm

broastele adulte sunt carnivore.
Sus In jos
 
Chestii Marfa - DONT COPY
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Your life.-
Mergi direct la: