Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_lcapKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Voting_barKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_rcap 
KITCAT.
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_lcapKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Voting_barKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_rcap 
annex
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_lcapKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Voting_barKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_rcap 
iss <3.
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_lcapKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Voting_barKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_lcapKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Voting_barKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_rcap 
LyssBlondish.
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_lcapKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Voting_barKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_lcapKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Voting_barKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_lcapKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Voting_barKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_rcap 
wild.butterfly
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_lcapKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Voting_barKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_rcap 
Dolly
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_lcapKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Voting_barKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 2pplno0Twilight RPG FansKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 ZsqoevRubber DuckKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 163rkpKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 VyldleEveryThing4UKittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 30w1bh1

 

 Kittiii nu e prinţesă`!!

In jos 
+4
ChickRules`!!
iss <3.
Zoey.Who else?
KITCAT.
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kittiii nu e prinţesă`!!   Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Sept 11, 2009 8:16 pm

dance flick? nope. Very Happy
pnm pnm pnm. iar ma copiaza astia. sa ma s**a :"> pardon. gadile Smile). in traducere va spun pe mess ce inseamna, daca sunteti curiosi ca aici poate nu e frumos :">

asaa..
pnm. Neutral
am mouse cu hello kitty <3. e micutttt si rooz. <3. bine, fundita e roz. ;Wink .si are beculet albastruu. si rosuu.

si mai am 30 de probleme la mate si 2 comentarii la romana. yeee. ce tare sunt b-).
tru.
Neutral
am primit de la edii o oaie roz de plus <3.
bine, de la matuse'sa..da i'a dat'o lui sa mi'o dea.
s'au mutat.
Sad(
nu pot sa cred.
asta e cel mai rau lucru posibil Sad(.
hero a iesit din spital :-s

mi'e dor .. :-<
mi'e dor de toti Sad(.
vreau la scoala.
sau nu?!
nu. ca imi amintesc de ei. Sad(.
my life sucks. Neutral
oficial.
Sus In jos
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kittiii nu e prinţesă`!!   Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Sept 12, 2009 1:41 am

^ naspa ..
imi pare rau pt tine ..
dar sper ca iti va trece ..
timpul le rezolva pe toatee
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kittiii nu e prinţesă`!!   Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 2:05 am

iuui. deci. o zi absoluut idioata combinata cu chestiiii cuuuuul ;x.
tru.
deci m'am trezit la doispe juma'.
de fapt m'a trezit nepoata'mea de trei ani care tocmai venise sa ma anunte
ca plecam la valcea la stomatologie.
cum e jumate englezoaica, jumate romanca vorbeste cam stalcit.
iar eu cum abia ma trezisem si inca mai visam cai verzi pe pereti, abia am inteles doua cuvinte.
whatever. inca iubesc oile. <3.
baaaa. nustiu in ce sa ma imbrac maine.
Neutral
pnm.
dublu pnm. edi nu mai e in scoala mea Sad(.
ah ce rime tru.
Smile).
duuuudeeeee.
mi'e dor de ei. Sad
gata.gata. asta al fi al 3lea post cu si despre EI.
si nu mai vreau. whaaatever.
deci e a 3a oara cand zic whaaatever in postarea asta (asta a fost a 4).
asa.
Smile).

in ce va imbracati maine? :-?
vreau sa stau treaza azi.
ca sunt VMA urile baa!
si eu ma uit Smile).
si nu dorm. o sa`mi aduc aminte de noptile albe din tabara asta :>
cand ne culcam la 6 jumate AM si ne sculam la 7 AM.
deci tru.

maine ploua Neutral.
pa.
Sus In jos
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kittiii nu e prinţesă`!!   Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Oct 08, 2009 4:07 am

o ard dubios.
Sus In jos
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kittiii nu e prinţesă`!!   Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 11:04 pm

the B**CH is BACK >Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kittiii nu e prinţesă`!!   Kittiii nu e prinţesă`!! - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Kittiii nu e prinţesă`!!
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Hello Kittiii vs Pucca

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Dear Diary`..-
Mergi direct la: