Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Dragostea pe net - Pagina 2 Vote_lcapDragostea pe net - Pagina 2 Voting_barDragostea pe net - Pagina 2 Vote_rcap 
KITCAT.
Dragostea pe net - Pagina 2 Vote_lcapDragostea pe net - Pagina 2 Voting_barDragostea pe net - Pagina 2 Vote_rcap 
annex
Dragostea pe net - Pagina 2 Vote_lcapDragostea pe net - Pagina 2 Voting_barDragostea pe net - Pagina 2 Vote_rcap 
iss <3.
Dragostea pe net - Pagina 2 Vote_lcapDragostea pe net - Pagina 2 Voting_barDragostea pe net - Pagina 2 Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Dragostea pe net - Pagina 2 Vote_lcapDragostea pe net - Pagina 2 Voting_barDragostea pe net - Pagina 2 Vote_rcap 
LyssBlondish.
Dragostea pe net - Pagina 2 Vote_lcapDragostea pe net - Pagina 2 Voting_barDragostea pe net - Pagina 2 Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Dragostea pe net - Pagina 2 Vote_lcapDragostea pe net - Pagina 2 Voting_barDragostea pe net - Pagina 2 Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Dragostea pe net - Pagina 2 Vote_lcapDragostea pe net - Pagina 2 Voting_barDragostea pe net - Pagina 2 Vote_rcap 
wild.butterfly
Dragostea pe net - Pagina 2 Vote_lcapDragostea pe net - Pagina 2 Voting_barDragostea pe net - Pagina 2 Vote_rcap 
Dolly
Dragostea pe net - Pagina 2 Vote_lcapDragostea pe net - Pagina 2 Voting_barDragostea pe net - Pagina 2 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Dragostea pe net - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Dragostea pe net - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Dragostea pe net - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Dragostea pe net - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Dragostea pe net - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Dragostea pe net - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Dragostea pe net - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Dragostea pe net - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Dragostea pe net - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Dragostea pe net - Pagina 2 2pplno0Twilight RPG FansDragostea pe net - Pagina 2 ZsqoevRubber DuckDragostea pe net - Pagina 2 163rkpDragostea pe net - Pagina 2 VyldleEveryThing4UDragostea pe net - Pagina 2 30w1bh1

 

 Dragostea pe net

In jos 
+13
Zoey.Who else?
Only_Dark_Heart
Charlotte
Active Fusion
annex
LyssBlondish.
wild.butterfly
Diana
iss <3.
`Diavolitzza`Ta`
Dolly
KITCAT.
bb_girl
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Crezi in dragostea pe net?
Da, orice e posibil
Dragostea pe net - Pagina 2 Vote_lcap71%Dragostea pe net - Pagina 2 Vote_rcap
 71% [ 5 ]
Nu, nu exista asa ceva
Dragostea pe net - Pagina 2 Vote_lcap29%Dragostea pe net - Pagina 2 Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Total voturi : 7
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Ukutsa

feminin Birthday : 15/12/1996
Age : 27
Join date : 28/08/2009
Posts : 37
Location : iN al 9`lEa cER ;x`
Hobbies : ehhhhh :-&amp;amp;quot;

Dragostea pe net - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe net   Dragostea pe net - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 6:30 am

nu cred. adica in ziua de azi...nu ai cum sa vrezi la cati ,, cocalari " exista !
Sus In jos
http://z10.invisionfree.com/Hate_School/index.php?act=idx
Nicole.



feminin Birthday : 18/07/1995
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 189
Location : Constanţa mă
Hobbies : zdranga la chitară

Dragostea pe net - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe net   Dragostea pe net - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 30, 2010 12:32 am

Eu zic ca exista. Se pot trimite poze, dupa care sa se placa, dupa care sa faca schimb de numere de telefon. Se poate continua cu o prietenie, dupa care se poate ajunge la mai mult. Bineinteles la un moment dat este necesar sa se intalneasca, altfel acel foc se stinge ...
Sus In jos
http://dashing-kiss.hi5.com
Georgiana.



feminin Birthday : 05/01/1993
Age : 31
Join date : 21/08/2010
Posts : 32
Location : Rovinari.
Hobbies : Dansul,plimbarea si statul cu iub :X .

Dragostea pe net - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe net   Dragostea pe net - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 22, 2010 3:33 am

Nu cred,nu mi s-a intamplat,dar nu este imposibil.Desi n-as vrea sa mi se intample.+ ca nici nu stii daca persoana cu , care vorbesti e aceeasi care crezi tu ca e Smile.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dragostea pe net - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea pe net   Dragostea pe net - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Dragostea pe net
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Banii sau Dragostea?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: L0ve Is in The Air-
Mergi direct la: