Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_lcap*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Voting_bar*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_rcap 
KITCAT.
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_lcap*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Voting_bar*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_rcap 
annex
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_lcap*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Voting_bar*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_rcap 
iss <3.
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_lcap*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Voting_bar*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_lcap*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Voting_bar*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_rcap 
LyssBlondish.
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_lcap*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Voting_bar*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_lcap*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Voting_bar*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_rcap 
Zoey.Who else?
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_lcap*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Voting_bar*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_rcap 
wild.butterfly
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_lcap*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Voting_bar*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_rcap 
Dolly
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_lcap*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Voting_bar*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 2pplno0Twilight RPG Fans*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 ZsqoevRubber Duck*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 163rkp*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 VyldleEveryThing4U*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 30w1bh1

 

 *Licee & Profile Licee*

In jos 
+7
Romantic lemon<3
Dolly
Charlotte
iss <3.
Diana
wild.butterfly
KITCAT.
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Active Fusion
Music is my life
Active Fusion


feminin Birthday : 22/04/1992
Age : 32
Join date : 01/07/2009
Posts : 2390
Location : Tecuci
Hobbies : Muzica, web-design, sport, desen etc.

*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Licee & Profile Licee*   *Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 8:59 am

eu sunt de doi ani la liceu, la stiinte-sociale Wink
Sus In jos
http://active-fusion.webs.com
Fraise



feminin Birthday : 06/03/1995
Age : 29
Join date : 21/06/2009
Posts : 115
Location : Constanta
Hobbies : fotografie, confectionare bijuterii, gravura, calatoriile in tara si in strainatate, muzica

*Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: *Licee & Profile Licee*   *Licee & Profile Licee* - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 28, 2010 3:50 am

Dolly a scris:
^ai dreptate Razz
la mate-info e mai greu decat la filo,nu?
ca sa devii psiholog ce liceu trebuie sa urmezi? Very Happy

pai tr s fii la stiinte sociale Smile

Chiar daca intrebarea e de aproape 1 an ... iti raspund sa-ti fie de folos.
Ca sa fi psiholog , nu exista un liceu anume, poti sa fi la profil uman, facultatea conteaza atat, cea de psihologie.


Poti sa fi la o sectie de real sau uman, ca tu cand terminati voi liceu facultatea sa fi cu totul alta specializare decat cea care ai terminat in liceu, asa ca nu va mai ciondati atata. Poti sa fi la mate-info si facultatea sa o faci de jurnalistica (cum ar fi in liceu asta insemnand sectia de uman) ... asa ca si dupa terminarea unei facultati poti face iar altceva.
Spre exemplu in cazul unor colegi de ai mei. Au absolvit liceul de arta sectia uman, la facultate au fost la jurnalistica si dupa absolvirea ei s-au apucat de babysitter si alte afaceri total diferite de ce au terminat, asa ca nu conteaza ceea ce faci in liceu sau facultatea, totul conteaza sa fi destept si sa fi descurcaret in viata, ca poti face multe daca ai cap. Wink

P i x i e <3 a scris:
So...unele ati trecut a 9a,altele mai aveti putin Very Happy.
ce profile v'ati gandit sa urmati? si ce vreti sa deveniti? Smile

Si ca sa raspund si eu la topic ...
Am absolvit :
Liceul de Arta sectia uman cu specializarea grafica-pictura
Facultatea de Arte Plastice si Decorative, specializarea Pedagogia Artei
Pentru ca facultatea a fost de pedagogie, mi-a dat sansa sa devin profesor de arte plastice, tot predau din 2004 de cand am terminat studiile si din toamna asta vreau sa ma apuc de a2a facultate total diferita de ceea ce am terminat inainte si aceasta fiind Facultatea de Stomatologie, specializarea in Tehnica Dentara.
Sus In jos
http://artbijoux.ablog.ro/
 
*Licee & Profile Licee*
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Your profile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: DIVERSE-
Mergi direct la: