Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Ti.e frica de clowni? Vote_lcapTi.e frica de clowni? Voting_barTi.e frica de clowni? Vote_rcap 
KITCAT.
Ti.e frica de clowni? Vote_lcapTi.e frica de clowni? Voting_barTi.e frica de clowni? Vote_rcap 
annex
Ti.e frica de clowni? Vote_lcapTi.e frica de clowni? Voting_barTi.e frica de clowni? Vote_rcap 
iss <3.
Ti.e frica de clowni? Vote_lcapTi.e frica de clowni? Voting_barTi.e frica de clowni? Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Ti.e frica de clowni? Vote_lcapTi.e frica de clowni? Voting_barTi.e frica de clowni? Vote_rcap 
LyssBlondish.
Ti.e frica de clowni? Vote_lcapTi.e frica de clowni? Voting_barTi.e frica de clowni? Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Ti.e frica de clowni? Vote_lcapTi.e frica de clowni? Voting_barTi.e frica de clowni? Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Ti.e frica de clowni? Vote_lcapTi.e frica de clowni? Voting_barTi.e frica de clowni? Vote_rcap 
wild.butterfly
Ti.e frica de clowni? Vote_lcapTi.e frica de clowni? Voting_barTi.e frica de clowni? Vote_rcap 
Dolly
Ti.e frica de clowni? Vote_lcapTi.e frica de clowni? Voting_barTi.e frica de clowni? Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Ti.e frica de clowni? 2pplno0Twilight RPG FansTi.e frica de clowni? ZsqoevRubber DuckTi.e frica de clowni? 163rkpTi.e frica de clowni? VyldleEveryThing4UTi.e frica de clowni? 30w1bh1

 

 Ti.e frica de clowni?

In jos 
+3
Active Fusion
Only_Dark_Heart
iss <3.
7 participanți
AutorMesaj
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Ti.e frica de clowni? Empty
MesajSubiect: Ti.e frica de clowni?   Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 1:03 am

Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
Only_Dark_Heart



feminin Birthday : 20/09/1997
Age : 26
Join date : 05/09/2009
Posts : 1438
Location : Undeva...nu conteaza
Hobbies : Write....

Ti.e frica de clowni? Empty
MesajSubiect: Re: Ti.e frica de clowni?   Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 1:30 am

In viziunea ta clownii sunt personaje misterioase, deloc amuzante ci doar pe alocuri infricosatoare. Nu ti-e frica de clowni insa preferi sa ii eviti, ai un sentiment prost in legatura cu aceste personaje.
Alice and Jasper Pictures, Images and Photos
Sus In jos
http://wwww.rpg-fans.forumz.eo
Active Fusion
Music is my life
Active Fusion


feminin Birthday : 22/04/1992
Age : 32
Join date : 01/07/2009
Posts : 2390
Location : Tecuci
Hobbies : Muzica, web-design, sport, desen etc.

Ti.e frica de clowni? Empty
MesajSubiect: Re: Ti.e frica de clowni?   Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 10:44 pm

Probabil clownii s-ar speria de tine, sau mai precis de obsesia ta pentru ei. Intr-o camera plina cu clowni, ai sta sa-i imbratieszi pe toti pana la epuizare. Poate ar trebui sa facem un test si pentru clowni.
Sus In jos
http://active-fusion.webs.com
Zoey.Who else?
Just married (with Edward)
Zoey.Who else?


feminin Birthday : 16/04/1997
Age : 27
Join date : 25/06/2009
Posts : 1039
Location : lost in my room
Hobbies : vampires,of course :X

Ti.e frica de clowni? Empty
MesajSubiect: Re: Ti.e frica de clowni?   Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeJoi Sept 17, 2009 11:42 pm

Probabil clownii s-ar speria de mine, sau mai precis de obsesia ta pentru ei. Intr-o camera plina cu clowni, ai sta sa-i imbratieszi pe toti pana la epuizare. Poate ar trebui sa facem un test si pentru clowni.
Sus In jos
http://www.zoey-cullen.piczo.com
BlackKeys



feminin Birthday : 29/03/1996
Age : 28
Join date : 17/09/2009
Posts : 270
Location : somewhere in your heart (L)
Hobbies : well....DK :D

Ti.e frica de clowni? Empty
MesajSubiect: Re: Ti.e frica de clowni?   Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 8:56 pm

Probabil clownii s-ar speria de mine, sau mai precis de obsesia ta pentru ei. Intr-o camera plina cu clowni, ai sta sa-i imbratieszi pe toti pana la epuizare. Poate ar trebui sa facem un test si pentru clowni.
Sus In jos
http://www.mmstyle.webs.com
Nicole.



feminin Birthday : 18/07/1995
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 189
Location : Constanţa mă
Hobbies : zdranga la chitară

Ti.e frica de clowni? Empty
MesajSubiect: Re: Ti.e frica de clowni?   Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:51 am

In viziunea ta clownii sunt personaje misterioase, deloc amuzante ci doar pe alocuri infricosatoare. Nu ti-e frica de clowni insa preferi sa ii eviti, ai un sentiment prost in legatura cu aceste personaje.
Sus In jos
http://dashing-kiss.hi5.com
apple.<3



feminin Birthday : 27/02/1997
Age : 27
Join date : 25/04/2010
Posts : 121
Location : concrete jungle where dreams are made of.

Ti.e frica de clowni? Empty
MesajSubiect: Re: Ti.e frica de clowni?   Ti.e frica de clowni? Icon_minitimeJoi Iun 10, 2010 5:17 pm

Probabil clownii s-ar speria de mine, sau mai precis de obsesia ta pentru ei. Intr-o camera plina cu clowni, ai sta sa-i imbratieszi pe toti pana la epuizare. Poate ar trebui sa facem un test si pentru clowni.

wtf?
I don't like them.;|
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ti.e frica de clowni? Empty
MesajSubiect: Re: Ti.e frica de clowni?   Ti.e frica de clowni? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ti.e frica de clowni?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Teste/Quizz`uri-
Mergi direct la: