Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
realitatea invinge fantasticul Vote_lcaprealitatea invinge fantasticul Voting_barrealitatea invinge fantasticul Vote_rcap 
KITCAT.
realitatea invinge fantasticul Vote_lcaprealitatea invinge fantasticul Voting_barrealitatea invinge fantasticul Vote_rcap 
annex
realitatea invinge fantasticul Vote_lcaprealitatea invinge fantasticul Voting_barrealitatea invinge fantasticul Vote_rcap 
iss <3.
realitatea invinge fantasticul Vote_lcaprealitatea invinge fantasticul Voting_barrealitatea invinge fantasticul Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
realitatea invinge fantasticul Vote_lcaprealitatea invinge fantasticul Voting_barrealitatea invinge fantasticul Vote_rcap 
LyssBlondish.
realitatea invinge fantasticul Vote_lcaprealitatea invinge fantasticul Voting_barrealitatea invinge fantasticul Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
realitatea invinge fantasticul Vote_lcaprealitatea invinge fantasticul Voting_barrealitatea invinge fantasticul Vote_rcap 
Zoey.Who else?
realitatea invinge fantasticul Vote_lcaprealitatea invinge fantasticul Voting_barrealitatea invinge fantasticul Vote_rcap 
wild.butterfly
realitatea invinge fantasticul Vote_lcaprealitatea invinge fantasticul Voting_barrealitatea invinge fantasticul Vote_rcap 
Dolly
realitatea invinge fantasticul Vote_lcaprealitatea invinge fantasticul Voting_barrealitatea invinge fantasticul Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
realitatea invinge fantasticul 2pplno0Twilight RPG Fansrealitatea invinge fantasticul ZsqoevRubber Duckrealitatea invinge fantasticul 163rkprealitatea invinge fantasticul VyldleEveryThing4Urealitatea invinge fantasticul 30w1bh1

 

 realitatea invinge fantasticul

In jos 
+2
LyssBlondish.
Dolly
6 participanți
AutorMesaj
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

realitatea invinge fantasticul Empty
MesajSubiect: realitatea invinge fantasticul   realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 7:28 am

e o poveste despre niste adolescenti care se trezesc la realitate...dupa o serie de ,incidente'
personaje:
realitatea invinge fantasticul Selenabefore
mimi e o fata extrem de deosebita...e o fata cuminte care invata...asculta mereu de parinti...dar care din cauza anturajului devine o fata extrem de obraznica
realitatea invinge fantasticul BEST-ALEX-EVANS
kane e baiatul rau...are relatii cam ilegale ...reuseste sa o faca pe mimi sa se indragosteasca de el
realitatea invinge fantasticul 663821293
rebecca e fosta lui kane..incearca orice doar sa o faca pe mimi sa sufere
realitatea invinge fantasticul Jolie-pitt
Emma si Robert...parintii lui mimi Razz
realitatea invinge fantasticul Hawthorne_Heights
prietenii lui kane care incearca sa profite de mimi
realitatea invinge fantasticul AnotherCinderellaStory5
edd e iubitul emmei...actualul Razz
realitatea invinge fantasticul Th01jojo01221
emily e cea mai buna prietena a lui mimi

incep mai incolo ca acum mi-e lene
Sus In jos
LyssBlondish.
Without Romeo.
LyssBlondish.


feminin Birthday : 06/06/1996
Age : 27
Join date : 20/06/2009
Posts : 1298
Hobbies : Ceva atat de simplu nu moare!

realitatea invinge fantasticul Empty
MesajSubiect: Re: realitatea invinge fantasticul   realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeMier Iul 15, 2009 4:19 am

foarte dwlci personajele.
mai ales emily.
Sus In jos
https://only-teens.forumgratuit.ro
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

realitatea invinge fantasticul Empty
MesajSubiect: Re: realitatea invinge fantasticul   realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeMier Iul 15, 2009 5:18 pm

omg.
alex evans =P~
Sus In jos
wild.butterfly
Drop your pants
Drop your pants
wild.butterfly


feminin Birthday : 30/04/1994
Age : 30
Join date : 20/06/2009
Posts : 1002
Location : Oriunde esti tu` :-x
Hobbies : Music ,dance, boys, swimming, friends, shopping, travel.... And so` on

realitatea invinge fantasticul Empty
MesajSubiect: Re: realitatea invinge fantasticul   realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeMier Aug 12, 2009 1:57 am

Dragute persoanejele. asteptam cu nerabdare povestea lor ;Wink

si Lyss.. crd k va posta knd va fii gata Smile
Sus In jos
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

realitatea invinge fantasticul Empty
MesajSubiect: Re: realitatea invinge fantasticul   realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 7:29 pm

Este sfarsitul lunii august…Cerul e mai intunecat de o bucata de vreme si incepe usor-usor sa se raceasca…copacii imbatranesc,tot mai multe Frunze isi dau duhul.Roiuri de pasari calatoare se vad mici mici niste pete pe un cer gri stergandu`se…cam asta ar fi o descriere a ceea ce se intampla in L.A.In toata agitatia se distinge o masina mica,de un rosu tipator,decapotabila urmata de o masina mare de culoarea laptelui.Se opresc in dreptul unei case care pare sa nu fi fost locuita de luni bune,dar care e in perfecta stare si din masina decapotabila ies 2 adulti si o tanara adolescent putin cam timida.Daca te-ai uita la ei nici macar nu ti-ai da seama ca defapt sunt parinti si fiica.Par de varste apropiate.Desi tanara fata pare putin diferita de parintii ei.Parul ei e ondulat si putin mai inchis la culoare,in timp ce al parintilor ei e deschis.Insa,daca te uiti atent la cei 3 observi ca fiica lor le fura fiecaruia cate ceva.Eleganta cu care se misca se observa furata de la mama ei.Amandoua par ca zboara atunci cand merg si nu vor sa tipe.De la tata a mostenit zambetul.Un zambet calm,plin de viata,gata sa erupa oricand.Fata sta cu bratele incrucisate si nu pare prea entuziasmata de ceea ce se intampla.Cand intra in casa observa,oarecum deranjata ca in ea nu e nimic…Nici o masa,nici un scaun…pur si simplu NIMIC!
-Draga mea,o sa fie ok…In curand o sa aduca mobilierul si o sa fie mai frumos
-Mamaa!!! Dar eu vreau ACUM!...ce e asa de greu?
-Haide draga mea,nu fi nerabdatoare!

Tanara urca la etaj si se opri in dreptul unei camere mari de culoare alba.Se uita atent la ea,o studiaza din toate unghiurile apoi intra intr`o baita mai micuta decat camera,dar destul de incapatoare
-Macar baia a fost facuta ok,spuse tanara
Iese din camera,inchide usa usor si merge pe coluarul de la etaj pana ajunge in dreptul unei camere mai mari decat celelalte.
-Asta ar fi trebuit sa fie a mea,nu a parintilor…
Cobori scarile si se uita ciudat la oamenii care carau mobila.Iesi in curte si se uita la casele vecine.Desi toate pareau perfecte,mimi gasea cate un defect la fiecare. Ii placea atat de mult sa gaseasca defecte..si se pricepea foarte bine. Nu cred ca a fost niciodata ceva care sa i se para perfect...mereu gasea cate ceva ce nu`i convenea.Asta`i scotea din fire pe prietenii ei.De aceea de obicei nu zicea ce defecte gasea.
-Mom...o sa fie o saptamana luuuuunga...mai ales ca incepe scoala
-Nu`ti fie teama,honey,o sa te descurci
-Dar daca nu o sa imi gasesc prieteni? Daca o sa fiu o fata noua si neinteleasa? In filme fetele noi nu prea sunt primite cum trebuie
-Dar noi nu suntem in filme si nici tu nu esti o tocilara asa ca o sa fi primita bine
-Sper...

ma scuzati ca nu e chiar asa de mult,nu prea am avut timp :`> adica am niste chestii :-j na...nu mai conteaza :">
Sus In jos
LyssBlondish.
Without Romeo.
LyssBlondish.


feminin Birthday : 06/06/1996
Age : 27
Join date : 20/06/2009
Posts : 1298
Hobbies : Ceva atat de simplu nu moare!

realitatea invinge fantasticul Empty
MesajSubiect: Re: realitatea invinge fantasticul   realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 2:10 am

plasje Mad.
Sus In jos
https://only-teens.forumgratuit.ro
wild.butterfly
Drop your pants
Drop your pants
wild.butterfly


feminin Birthday : 30/04/1994
Age : 30
Join date : 20/06/2009
Posts : 1002
Location : Oriunde esti tu` :-x
Hobbies : Music ,dance, boys, swimming, friends, shopping, travel.... And so` on

realitatea invinge fantasticul Empty
MesajSubiect: Re: realitatea invinge fantasticul   realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 6:45 pm

pentru inceput e bine..

Wink .
Sus In jos
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

realitatea invinge fantasticul Empty
MesajSubiect: Re: realitatea invinge fantasticul   realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 5:07 am

please close this story Smile
Sus In jos
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.


feminin Birthday : 17/09/1997
Age : 26
Join date : 27/03/2010
Posts : 460
Location : Giurgiu

realitatea invinge fantasticul Empty
MesajSubiect: Re: realitatea invinge fantasticul   realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 10:13 pm

Awsome. =p~
Continuaaa ;x
Sus In jos
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

realitatea invinge fantasticul Empty
MesajSubiect: Re: realitatea invinge fantasticul   realitatea invinge fantasticul Icon_minitimeVin Apr 02, 2010 3:50 am

este f frumoasa poveste
te rog sa o continui
deabia astept next Mad
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
Continut sponsorizat





realitatea invinge fantasticul Empty
MesajSubiect: Re: realitatea invinge fantasticul   realitatea invinge fantasticul Icon_minitime

Sus In jos
 
realitatea invinge fantasticul
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Fan Fic`s-
Mergi direct la: