Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Breathe no more. Vote_lcapBreathe no more. Voting_barBreathe no more. Vote_rcap 
KITCAT.
Breathe no more. Vote_lcapBreathe no more. Voting_barBreathe no more. Vote_rcap 
annex
Breathe no more. Vote_lcapBreathe no more. Voting_barBreathe no more. Vote_rcap 
iss <3.
Breathe no more. Vote_lcapBreathe no more. Voting_barBreathe no more. Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Breathe no more. Vote_lcapBreathe no more. Voting_barBreathe no more. Vote_rcap 
LyssBlondish.
Breathe no more. Vote_lcapBreathe no more. Voting_barBreathe no more. Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Breathe no more. Vote_lcapBreathe no more. Voting_barBreathe no more. Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Breathe no more. Vote_lcapBreathe no more. Voting_barBreathe no more. Vote_rcap 
wild.butterfly
Breathe no more. Vote_lcapBreathe no more. Voting_barBreathe no more. Vote_rcap 
Dolly
Breathe no more. Vote_lcapBreathe no more. Voting_barBreathe no more. Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Breathe no more. Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Breathe no more. Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Breathe no more. Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Breathe no more. Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Breathe no more. Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Breathe no more. Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Breathe no more. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Breathe no more. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Breathe no more. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Breathe no more. 2pplno0Twilight RPG FansBreathe no more. ZsqoevRubber DuckBreathe no more. 163rkpBreathe no more. VyldleEveryThing4UBreathe no more. 30w1bh1

 

 Breathe no more.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Xo_candy_rose



feminin Birthday : 05/03/1997
Age : 27
Join date : 10/07/2009
Posts : 124
Location : xD in da` house
Hobbies : dunno..

Breathe no more. Empty
MesajSubiect: Breathe no more.   Breathe no more. Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 2:52 pm

erm...momentan ma duc pe la `prezentare`, ka sa stiti si voi cu cine vbiti, si revin cu un edit mai tarziu
Sus In jos
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Breathe no more. Empty
MesajSubiect: Re: Breathe no more.   Breathe no more. Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 7:00 pm

eu te cunosc :>
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
Xo_candy_rose



feminin Birthday : 05/03/1997
Age : 27
Join date : 10/07/2009
Posts : 124
Location : xD in da` house
Hobbies : dunno..

Breathe no more. Empty
MesajSubiect: Re: Breathe no more.   Breathe no more. Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 8:07 pm

:> stiu
Sus In jos
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Breathe no more. Empty
MesajSubiect: Re: Breathe no more.   Breathe no more. Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 8:56 pm

dar pe mess de ce nu mai intrii Sad ? sau pe candies Sad ?
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
Xo_candy_rose



feminin Birthday : 05/03/1997
Age : 27
Join date : 10/07/2009
Posts : 124
Location : xD in da` house
Hobbies : dunno..

Breathe no more. Empty
MesajSubiect: Re: Breathe no more.   Breathe no more. Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 11:29 pm

...pe mess intru, da` rar,pentru ca nu mai am Y!M si intru de pe net Neutral
daca vrei, intra in skype sa mai vorbim ^_^
pe candies nu mai intram inainte pt ca n`aveam timp..acum nusht..mi`e lene, cred Smile)
Sus In jos
Xo_candy_rose



feminin Birthday : 05/03/1997
Age : 27
Join date : 10/07/2009
Posts : 124
Location : xD in da` house
Hobbies : dunno..

Breathe no more. Empty
MesajSubiect: Re: Breathe no more.   Breathe no more. Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 12:48 am

erm, da...sry pt spamul de mai sus [in viziunea mea e spam...da` pe bune mi-e lene sa editez mesajele alea..Neutral ]
so..momentam am o stare d`aia idioata...stiu ca e o chestie de moment, da`nu mai rezist...nu ma simt in stare sa fac nimic, nusht cum de m`am apucat sa postez pe forum...oricum, e unicul lucru bun pe care pot sa`l fac...
pana mea, si n`am nici cea mai vaga idee ce`mi provoaca starea asta de kkt..cert este ca n`am idee cand o sa fiu iar ok..

erm...nusht, ma mint singura...si rezultatul e unu catastrofal x|..cand minciuna isi pierde efectul io ma lovesc mult mai dureros cu capul de realitate..

wtf?! de ce tre` sa`mi pese atat?! cand am fost in situatia aia de asta-toamna, care a fost cu mult mai grava decat acum, n`a fost asa..acum e mult mai ok decat atunci, cel putin n`am probleme la scoala, dar totusi ma simt mult mai aiurea decat atunci... Neutral

dunno..stiu ca e normal, ca ma maturizez & faze de genu`...da` nu e prea devreme?! n`ar trebui inca sa ma bucur de copilarie, sa cos rochite la papusi, sa ma catar prin copaci, sa ajung acasa cu genunchii juliti de la joaca? si tot eu imi raspund [ca de obicei...pentru ca mai mereu dialogurile mele nu snt dialoguri, ci monologuri..]..de fapt ce sa`mi raspund? n`am nici cea mai mica idee...Neutral erm, da, io de obicei intreb lucruri care nu le stiu, si incerc tot singura sa`mi raspund, da` nu pot..Neutral pentru ca nush raspunsul...

oh..i hate this part Neutral
Sus In jos
Xo_candy_rose



feminin Birthday : 05/03/1997
Age : 27
Join date : 10/07/2009
Posts : 124
Location : xD in da` house
Hobbies : dunno..

Breathe no more. Empty
MesajSubiect: Re: Breathe no more.   Breathe no more. Icon_minitimeMier Iul 15, 2009 3:14 pm

erm, da..
mesaju` de mai sus e cam `dramatic` Neutral
da` asta simteam in momentu` respectiv
whatevr, acum snt ok..
am invatat sa profit de orice situatie si sa ma bucur din plin de viata
Mad
si am invatat sa zbooor Mad

e ciudat cum trec dintr`o extrema in alta atat de repede...dar important e k am iesit din starea aia descrisa in postul de mai sus
Mad

hee :> i believe i can fly `n` i can touch with u the sky

Mad adore those kidS
Sus In jos
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Breathe no more. Empty
MesajSubiect: Re: Breathe no more.   Breathe no more. Icon_minitimeMier Iul 15, 2009 5:23 pm

xo.
cand mergem la o planare pe luna? :>
da'mi si mie id'ul tau. :">
sau da add la adde.dakota Smile
Sus In jos
Xo_candy_rose



feminin Birthday : 05/03/1997
Age : 27
Join date : 10/07/2009
Posts : 124
Location : xD in da` house
Hobbies : dunno..

Breathe no more. Empty
MesajSubiect: Re: Breathe no more.   Breathe no more. Icon_minitimeMier Iul 15, 2009 5:34 pm

nusht..cand vrei tu
Smile)
Sus In jos
Xo_candy_rose



feminin Birthday : 05/03/1997
Age : 27
Join date : 10/07/2009
Posts : 124
Location : xD in da` house
Hobbies : dunno..

Breathe no more. Empty
MesajSubiect: Re: Breathe no more.   Breathe no more. Icon_minitimeSam Mar 27, 2010 10:30 pm

Probabil delirez...de la prea multa fericire?..nu stiu,nu vreau sa stiu si nu vreau sa-mi pese..
Tot ce pot sa fac e sa simt in continuare,sa simt in gol si sa traiesc clipa.Stiu ca suna prea comun si prea banal,dar nu-mi pasa.
Probabil sunt diferita.Iubesc asta.Si daca inainte ma crizam ca nu sunt eu tipa aia cu tone de haine si bani pt iesiri in restaurant,si asemeni maj copiilor din liceu' meu...acum ma bucur.Pentru ca nu port pe umeri nici o responsabilitate nedorita...pentru ca pot sa fiu eu,fara sa-mi pese de "rangul social"...nu stiu...
Probabil treptat invat sa-mi transform lacrimile in zambete si zambetele in fericire...si e un lucru bun,pentru ca o sa ma ajute in viata<3
Simt ca ma schimb,da...si e bine...cred...
Si invat sa fiu eu...invat sa-mi asum niste drepturi...
si stiu ca nu sunt la fel ca toti.
si vreau sa zic un singur lucru "NU-MI PASA!" :]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Breathe no more. Empty
MesajSubiect: Re: Breathe no more.   Breathe no more. Icon_minitime

Sus In jos
 
Breathe no more.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Breathe no more..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Dear Diary`..-
Mergi direct la: