Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Nu judeca dupa coperta Vote_lcapNu judeca dupa coperta Voting_barNu judeca dupa coperta Vote_rcap 
KITCAT.
Nu judeca dupa coperta Vote_lcapNu judeca dupa coperta Voting_barNu judeca dupa coperta Vote_rcap 
annex
Nu judeca dupa coperta Vote_lcapNu judeca dupa coperta Voting_barNu judeca dupa coperta Vote_rcap 
iss <3.
Nu judeca dupa coperta Vote_lcapNu judeca dupa coperta Voting_barNu judeca dupa coperta Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Nu judeca dupa coperta Vote_lcapNu judeca dupa coperta Voting_barNu judeca dupa coperta Vote_rcap 
LyssBlondish.
Nu judeca dupa coperta Vote_lcapNu judeca dupa coperta Voting_barNu judeca dupa coperta Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Nu judeca dupa coperta Vote_lcapNu judeca dupa coperta Voting_barNu judeca dupa coperta Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Nu judeca dupa coperta Vote_lcapNu judeca dupa coperta Voting_barNu judeca dupa coperta Vote_rcap 
wild.butterfly
Nu judeca dupa coperta Vote_lcapNu judeca dupa coperta Voting_barNu judeca dupa coperta Vote_rcap 
Dolly
Nu judeca dupa coperta Vote_lcapNu judeca dupa coperta Voting_barNu judeca dupa coperta Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Nu judeca dupa coperta 2pplno0Twilight RPG FansNu judeca dupa coperta ZsqoevRubber DuckNu judeca dupa coperta 163rkpNu judeca dupa coperta VyldleEveryThing4UNu judeca dupa coperta 30w1bh1

 

 Nu judeca dupa coperta

In jos 
+5
LyssBlondish.
bb_girl
KITCAT.
Charlotte
wild.butterfly
9 participanți
AutorMesaj
wild.butterfly
Drop your pants
Drop your pants
wild.butterfly


feminin Birthday : 30/04/1994
Age : 30
Join date : 20/06/2009
Posts : 1002
Location : Oriunde esti tu` :-x
Hobbies : Music ,dance, boys, swimming, friends, shopping, travel.... And so` on

Nu judeca dupa coperta Empty
MesajSubiect: Nu judeca dupa coperta   Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeMar Aug 11, 2009 11:41 pm

So... Conteaza exteriorul cartii ? Va alegeti cartile dupa coperta sau conteaza ceea ce cititi ?. Smile
Sus In jos
Charlotte



feminin Birthday : 19/10/1994
Age : 29
Join date : 20/06/2009
Posts : 124
Location : la mine acasă.

Nu judeca dupa coperta Empty
MesajSubiect: Re: Nu judeca dupa coperta   Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeMier Aug 12, 2009 8:10 pm

Nu prea ma intereseaza coperta, nu cumpar o carte in functie de cat de bine arata coperta.
Sus In jos
http://mydearaudrey.wordpress.com
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Nu judeca dupa coperta Empty
MesajSubiect: Re: Nu judeca dupa coperta   Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeVin Aug 14, 2009 5:39 pm

paaii..uneori conteaza si coperta, dar tot mai important e continutul cartii.
adica daca (virgula) coperta e colorata si amuzanta , cartea are sanse mai mari de a fi cumparata. daca e stilata la fel.
oricum continutul conteaza, nu coperta Smile
Sus In jos
bb_girl



feminin Birthday : 12/02/1993
Age : 31
Join date : 01/07/2009
Posts : 128
Location : Tg Mures

Nu judeca dupa coperta Empty
MesajSubiect: Re: Nu judeca dupa coperta   Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeMier Aug 19, 2009 7:42 pm

Nu-mi aleg cărţile în funcţie de copertă. Am o listă de cărţi pe care mi-am propus să le citesc, deci nu prea am vreme de altceva. Şi cărţile alea din listă le citesc indiferent ce copertă ar avea Very Happy
Sus In jos
LyssBlondish.
Without Romeo.
LyssBlondish.


feminin Birthday : 06/06/1996
Age : 27
Join date : 20/06/2009
Posts : 1298
Hobbies : Ceva atat de simplu nu moare!

Nu judeca dupa coperta Empty
MesajSubiect: Re: Nu judeca dupa coperta   Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 4:39 am

eu sincer iau dupa nume.
sau dp ce scrie in spatele ei.
asa ma inspir.
si uneori dak am timp, citesc din primu capitol.
Sus In jos
https://only-teens.forumgratuit.ro
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Nu judeca dupa coperta Empty
MesajSubiect: Re: Nu judeca dupa coperta   Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 10:22 pm

De curand am vizitat cateva magazine de anticariate! Ca doar si de acolo putem cumpara… Imi plac enorm de mult acele carti vechi, care au copertile indoite de vreme, pagini rugoase si ingalbenite si care emana un miros specific, vechi. Cand tin in mana o asemenea carte, imi inchipui ca sunt undeva in Egiptul Antic, si citesc un veritabil papirus… Poate sunt un pic excentrica, dar ma incanta mai mult o carte ingrijita dar cu aspect de vechitura, decat una noua, superlucioasa si supaincarcata de imagini.
Sus In jos
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.


feminin Birthday : 17/09/1997
Age : 26
Join date : 27/03/2010
Posts : 460
Location : Giurgiu

Nu judeca dupa coperta Empty
MesajSubiect: Re: Nu judeca dupa coperta   Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 9:08 pm

Pentru mine titlul conteaza.Coperta mai putin.
Dar titlul ma ajuta sa-mi aleg cartile.<3
Sus In jos
Lavitzy14



feminin Birthday : 03/03/1996
Age : 28
Join date : 27/03/2010
Posts : 78

Nu judeca dupa coperta Empty
MesajSubiect: Re: Nu judeca dupa coperta   Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 10:51 pm

Nu, coperta nu e ceva important pentru mine Razz
Continutul conteaza Mad
Si eu ma ghidez dupa titlu :-? sau dupa autor , cand cum Smile .
Sus In jos
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

Nu judeca dupa coperta Empty
MesajSubiect: Re: Nu judeca dupa coperta   Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeVin Apr 02, 2010 3:18 am

eu uancateodata da, daca are o coperta urata nu prea ma intereseaza cartea, dar daca are o coperta mai frumoasa ma atrage.
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
Diana
Look at me now. I'm broken.
Inherit my life.

Diana


feminin Birthday : 09/03/1995
Age : 29
Join date : 20/06/2009
Posts : 748

Nu judeca dupa coperta Empty
MesajSubiect: Re: Nu judeca dupa coperta   Nu judeca dupa coperta Icon_minitimeVin Mai 21, 2010 8:06 pm

Pentru mine e destul de important titlul şi autorul.Descrierile de pe spate nu mă prea conving şi de obicei răsfoiesc cartea înainte s-o cumpăr.Bineînţeles,dacă e scrisă de unul din autorii mei preferaţi mă decid mai repede.
Desenele de pe copertă nu prea contează.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nu judeca dupa coperta Empty
MesajSubiect: Re: Nu judeca dupa coperta   Nu judeca dupa coperta Icon_minitime

Sus In jos
 
Nu judeca dupa coperta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Carti-
Mergi direct la: