Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Hellsing high Vote_lcapHellsing high Voting_barHellsing high Vote_rcap 
KITCAT.
Hellsing high Vote_lcapHellsing high Voting_barHellsing high Vote_rcap 
annex
Hellsing high Vote_lcapHellsing high Voting_barHellsing high Vote_rcap 
iss <3.
Hellsing high Vote_lcapHellsing high Voting_barHellsing high Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Hellsing high Vote_lcapHellsing high Voting_barHellsing high Vote_rcap 
LyssBlondish.
Hellsing high Vote_lcapHellsing high Voting_barHellsing high Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Hellsing high Vote_lcapHellsing high Voting_barHellsing high Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Hellsing high Vote_lcapHellsing high Voting_barHellsing high Vote_rcap 
wild.butterfly
Hellsing high Vote_lcapHellsing high Voting_barHellsing high Vote_rcap 
Dolly
Hellsing high Vote_lcapHellsing high Voting_barHellsing high Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Hellsing high Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Hellsing high Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Hellsing high Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Hellsing high Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Hellsing high Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Hellsing high Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Hellsing high Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Hellsing high Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Hellsing high Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Hellsing high 2pplno0Twilight RPG FansHellsing high ZsqoevRubber DuckHellsing high 163rkpHellsing high VyldleEveryThing4UHellsing high 30w1bh1

 

 Hellsing high

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

Hellsing high Empty
MesajSubiect: Hellsing high   Hellsing high Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 5:11 am

ok nu pot sa spun ca e facuta in totalitate de mine..e facuta de mine si un baiat Razz

Capitolul 1 – Prima noapte

Noaptea tarziu, o semiluna straluceste deasupra unei scoli cu toate luminile aprinse de la marginea orasului. Cladirea masiva plina de muschi si alte plante care crescusera pe langa ea, dar era o scoala unica din cauza elevilor care studiau acolo. Dar o tanara de cincisprezece ani cu par negru si lins ca abanosul, ochi verzi ca smaraldele si pielea alba si fina ca matasea parea sa fi intarziat pentru ca fugea cu cartile in brate si cu o expresie ingrijorata pe fata.
“Ar fi trebuit sa nu stau atat de mult sa-mi iau cartile, acum am dat-o in bara,” zise Kime uitandu-se la ceas.
Dintr-o data fuga ei fu oprita cand se izbi de un grup de elevi. Dupa felul in care aratau, era clar ca erau mai in varsta decat ea. In timp ce ea isi ridica privirea sa vada pe cine lovise fu intampinata de priviri malitioase si arogante. Una dintre ele apartinea unei tinere cu parul scurt blond si ochi albastri.
Aceasta facu cativa pasi inainte, se incrunta la ea si isi incrucisa bratele peste piept apoi zise: “De ce nu te uiti pe unde mergi, muscato?”
“Imi imi imi cer scuze...eram in intarziere,” raspunse ea nervoasa.
Ceilalti din grup se uitau la ea cu dispret in priviri, mai sa o atace. Intre timp tanara cu parul blond zambea rautacios deasupra ei in timp ce se straduia sa-si stranga cartile de pe jos, iar cand ajunse la ultima, isi puse piciorul pe ea ca sa nu o lase pe noua eleva sa o ia.
“Va trebui sa te straduiesti mai mult daca vrei sa te iertam,” zise ea cu un aer superior.
Ochii ei verzi se umezira, iar pielea alba de pe maini era plina de noroi...gandi ca nu avea sa fie deloc placut la acea scoala si spuse: “Imi...imi...imi pare rau!!!” si facu o plecaciune in fata tinerei cu parul blond care o trata ca pe un gunoi.
“Daca ramai asa o vreme poate ca o sa te iert, daca nu...”
“Destul Katrina,” zise o voce din spatele grupului.
Toti cei din grupul peste care daduse fata cu parul negru facura cativa pasi in spate si se dadura la o parte si din spatele lor aparu un tanar cu par negru ca pana de corb si ochi albastri care straluceau ca doua cristale. Pana si Katrina se dadu inapoi cand acesta se apropie de tanara care era inca in genunchi in fata lor.
Vazandu-l Kime ramase cateva clipe nemiscata. Dintre toti de acolo parea sa fie singurul care nu o privea cu ochi superiori.
Acel tanar se apropie de ea, ingenunche langa ea si ridica de pe jos cartea pe care calcase Katrina si o stearsa de namol. Apoi i-o inmana cu o expresie calma si rece pe fata si zise: “Imi cer scuze pentru comportamentul lor.”
Cei din spatele sau erau socati de gestul sau si expresiile lor mearsera de la confuzie la teama de ce avea sa se intample cu ei mai tarziu.
“Multumesc...” murmura ea si o zbughi uitandu-se din nou la ceas, trecand pe langa ceilalti care nu-si luau ochii de pe cel care o ajutase.
Dupa ce pleca ea, tanarul se ridica de pe jos si, uitandu-se la ei cu aceeasi expresie rece pe fata, zise: “Vom avea o discutie mai tarziu.”
In timp ce fugea, Kime se intreba cum avea sa se inteleaga cu tinerii pe care tocmai ii cunoscuse. Ajunsa la clasa ei in intarziere.Profesorul o primi cu raceala si ii spuse sa ia loc in ultima banca.In urma ei ceilalti susoteau iar profesorul spuse “TACERE!”si se facu liniste.
Sus In jos
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.


feminin Birthday : 17/09/1997
Age : 26
Join date : 27/03/2010
Posts : 460
Location : Giurgiu

Hellsing high Empty
MesajSubiect: Re: Hellsing high   Hellsing high Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 4:45 pm

Wow.
E suuuper.<33
Vreau next.;x
Sus In jos
 
Hellsing high
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Fan Fic`s-
Mergi direct la: