Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
A secret world Vote_lcapA secret world Voting_barA secret world Vote_rcap 
KITCAT.
A secret world Vote_lcapA secret world Voting_barA secret world Vote_rcap 
annex
A secret world Vote_lcapA secret world Voting_barA secret world Vote_rcap 
iss <3.
A secret world Vote_lcapA secret world Voting_barA secret world Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
A secret world Vote_lcapA secret world Voting_barA secret world Vote_rcap 
LyssBlondish.
A secret world Vote_lcapA secret world Voting_barA secret world Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
A secret world Vote_lcapA secret world Voting_barA secret world Vote_rcap 
Zoey.Who else?
A secret world Vote_lcapA secret world Voting_barA secret world Vote_rcap 
wild.butterfly
A secret world Vote_lcapA secret world Voting_barA secret world Vote_rcap 
Dolly
A secret world Vote_lcapA secret world Voting_barA secret world Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
A secret world Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
A secret world Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
A secret world Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
A secret world Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
A secret world Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
A secret world Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
A secret world Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
A secret world Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
A secret world Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
A secret world 2pplno0Twilight RPG FansA secret world ZsqoevRubber DuckA secret world 163rkpA secret world VyldleEveryThing4UA secret world 30w1bh1

 

 A secret world

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Only_Dark_Heart



feminin Birthday : 20/09/1997
Age : 26
Join date : 05/09/2009
Posts : 1438
Location : Undeva...nu conteaza
Hobbies : Write....

A secret world Empty
MesajSubiect: A secret world   A secret world Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 1:44 pm

1.Visul
Asa frumoasa ca un fulg .Alba mereu de ziceai ca sunt un inger , dar nu eram .Inger nu era cel ia potrivit cuvant pentru a dfeini ceea ce era , o fantoma .Imbracata cu o rochie lunga si alba .Asa eram in visul unei tinere fete de numai 13 ani.
Ma visa mereu ca si cum m-ar conoaste , parca m-ar fi intalnit .Dar nu existam pe pamant .Disparusem cu multe secole in urma.Blestemata de un mare vrajitor am ajuns sa fiu o fantoma care sta pe pamant .Eram singura si imi doream sa am pe cineva langa mine.Dar putini oameni ma puteau vedea .Mergeam pe pamant doarnoaptea cand ei dormeau.Meregeam pe la diferiti copiii noaptea.Imi aduceau aminte de cum era eu cu multe secole in urma
Intr-o zi mi s-a intamplat ceva nemaipomenit .Cand am atins-o pe fetita de 13 ani , care cu putin timp in urma m-a visat , m-a vazut iar in mintea ei .Puteam sa vad ce gandeste si ce este in mintea ei , uitandu-ma prin ochii acesteia.Credea ca sunt o zana.O zana cu o rochie alba care intra in mintea ei printr-o poarta imaginara .Credea ca sunt o zana protectoare .
Dar dimineata in zorii zilei dispaream.Opriveam cu atentie .Le povestea toturor drespre mine , dar nimeni nu o credea . Radeau de ea si ii spuneau ca sunt doar vise .Ca eu nu existam cu adevarat.
Fata i-a ignorant si si le-a promis ca o sa le dovedeasca .Acest gand ma ingrojora.Nimeni nu trebuia sa afle de existenta mea . Atunci am vazut ca prea periculos sa mai vin pe la ea , dar nu puteam sta departe era ceva care nu ma lasa sa stau prea dep[arte .Dupa cateva zile am gasit o pestera si am stat acolo .. Nu vroiam ca ea sa afle de existenta mea sau eram .
Intr-o zi mi-am propus samerg pana la ea .Dar noaptea , cand toti dormeau .Am intrat prin fereastra fetitei care credea ca exist si am mers langa ea .Era asa frumoasa . Puteai sa zici ca e un inger . M-am uitat in ochii ei si i-am vazut increderea in existent mea .Inca credea ca sunt adevarata , ca exist , ca probabil intr-o zi ma va intalni .
-Asta nu este adevarat , eu nu exist !am spus eu mangaind-o pe obrajii .
Ea continua sa viseze .Ma vedea alaturi de ea lergand intr-o poiana , dar deodata imaginea din mintea ei se schimba . Eram eu imbracata cu o rochie alba , stand langa patul privind-o . Alta imagine ii veni in minte pe neasteptate .Camera ei , intunecata si nefalimiara , eu stand in fata mea si ea privindu-ma surprinsa .
Atunci am realizat ca fata avea ceva special , ceva de care nu stia si de care probabil nu aflase. Ii putea vefea pe cei ca mine , putea probabil sa vada ceva ce se va intampla sau ceva ce pot fi doar niste vise , care in curand vor fi uitate .Probabil putea sa ma vada si nu vroiam asta .
Mi-am intins mana si am mangaiatpe cap .
Dar in scurt timp trebuia sa plec .Daca ea se trezea si ma vedea face ace amai mare greseala .Era si ceva bun in asta .Blestemul poate fi indepartat doar daca cineva ma vedea si ma putea atinge .Existau putini oameni care puteau face acest lucru , numai anumite persoane , cele care erau acum multe secole . Acel vrajitor a mai blestemat pe multi oamnei care sa traiasca in alt secol sau sa devina fantome .Eu eram unul dintre aceia , menita sa traiesc ca o fantoma
Am privit-o pe fetita cum doarme . Inca se gandea la mine , cum sa dovedeasca existent mea. Imi parea rau pentru ea pentru ca acelea erau doar vise .Nu se puteau indeplini .Nu lasam ca acest lucru sa se intample .
Sus In jos
http://wwww.rpg-fans.forumz.eo
Active Fusion
Music is my life
Active Fusion


feminin Birthday : 22/04/1992
Age : 32
Join date : 01/07/2009
Posts : 2390
Location : Tecuci
Hobbies : Muzica, web-design, sport, desen etc.

A secret world Empty
MesajSubiect: Re: A secret world   A secret world Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 7:43 pm

wow! e foarte frumos Mad...bravo!
Sus In jos
http://active-fusion.webs.com
Only_Dark_Heart



feminin Birthday : 20/09/1997
Age : 26
Join date : 05/09/2009
Posts : 1438
Location : Undeva...nu conteaza
Hobbies : Write....

A secret world Empty
MesajSubiect: Re: A secret world   A secret world Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 8:47 pm

mersi voi mai continua pentru ca am idei multe si mai continui si pe cea cu twilight
Sus In jos
http://wwww.rpg-fans.forumz.eo
Rozalye



feminin Birthday : 04/02/1997
Age : 27
Join date : 23/09/2009
Posts : 113
Location : Brlad

A secret world Empty
MesajSubiect: Re: A secret world   A secret world Icon_minitimeMar Sept 29, 2009 2:02 am

waw e foarte dragut .Continua
Sus In jos
Only_Dark_Heart



feminin Birthday : 20/09/1997
Age : 26
Join date : 05/09/2009
Posts : 1438
Location : Undeva...nu conteaza
Hobbies : Write....

A secret world Empty
MesajSubiect: Re: A secret world   A secret world Icon_minitimeMar Sept 29, 2009 5:03 pm

multumesc .O sa-l continui dar cand am timp , mai e si scoala si cineva numit pariti .Tata nu prea ma lasa sa intru in timpul saptamanii saa ca voi scrie in weekend .Cu greu l-am convins sa ma lese pentru ca sunt si stau acasa .Ma bucur ca va place . Dar ca sa nu va plictisici mana in weekend vreau sa va anunt ca am mai scris
Deodata ea deschis eochii usor si am plecat . Am mers rins oras si am juns la un baietel . Avea aceeasi varsta ca sa mine , 15 ani .Era foarte dragut .El chema Nigel . Se gandea la colegi si la familia lui .
Dar ceva m-a surprins . Ma- vazut pe mine alturi de el fiind prieteni . Asta nu era posibil . L-am privit cu atentie ceva timp si apoi am plecat . M-am dus anapoi in pestera de unde venisem .Stateam singura si priveam luna argintie . Ma gandem la cei doi copii si visul lor .Daca se putea adeveri acet vin , daca penste cateva zile deveneam om ? Ca tot ce au vazut ei trebuia sa se intample in curand .Sa privesc lumea cu alti ochi . E nici nu stiau ce sunt sau daca exist . Doar m-au vazut in mintea lor , dar nu aveau de ce a creada ca eu exist xu adevarat .
Deodata se auzit niste zgomote pe afara . Pestere ear intr-o paure foarte deasa .Nimeni nu venea acolo , se putea rataci foarte usor si cu greu puteau sa iasa .
Am iesit din pestera si m-am dus sa vad cine avusese atata curaj in cat sa intre in padure . Mergand incet am vazuto pe Miruna , fata l acare fusesem in cea seara . Dar ce facea ea acolo? Ma cauta pe mine ?Oare ea chiar crezuse ca acel vis era adevarat si probabil ca se va deveri?
M-am dat dupa un copac si am urmarit-o cu atentie . Deodata ea disparu fara sa vad unde pleca .Am mers in locyul de unde disparuse si m-am uiatat dupa e a. Nu era .
Atunci ea aparu de cine stie unde in spatele meu.M-am intors spre Miruna si am privit-o ingrozita .Nu puteam sac red ca ea ma putea vedea .Miruna se apropie de mine si ma atinse .
Blestemul fuses erupt . Printr-o minute am ajuns sa fiu un om muritor care traieste pe pamant . Am privit-o curioasa .Cum putuse sa faca asta , nimeni inafara de cei din lumea meaa nu ma putea vedea , doar daca ……. Era o fiinta care fusese trimisa in alta dimensiune .
-Cine esti? Am intrebat-o eu surprinsa de frumusetea ei .
-Nu m amai tii minte , ….. m-am schimbat de cand nu ne-am mai vazut acum multe secole .
Nu intelegeam ce vrea sa spuna .Eram foarte confuza .
-Nu inteleg! i-am spus eu .
-Tu ….. esti sora mea .
Sus In jos
http://wwww.rpg-fans.forumz.eo
Active Fusion
Music is my life
Active Fusion


feminin Birthday : 22/04/1992
Age : 32
Join date : 01/07/2009
Posts : 2390
Location : Tecuci
Hobbies : Muzica, web-design, sport, desen etc.

A secret world Empty
MesajSubiect: Re: A secret world   A secret world Icon_minitimeMier Sept 30, 2009 2:10 am

e super <3 ...
imi place mult...

dar fii mai atenta la ortografie!
in unele parti nu inteleg mai nimic...Neutral

Very Happy
Sus In jos
http://active-fusion.webs.com
Only_Dark_Heart



feminin Birthday : 20/09/1997
Age : 26
Join date : 05/09/2009
Posts : 1438
Location : Undeva...nu conteaza
Hobbies : Write....

A secret world Empty
MesajSubiect: Re: A secret world   A secret world Icon_minitimeMier Sept 30, 2009 2:26 am

cuze nu sunt asa de buna la asta , imi pare sincer rau , dar ma bucur ca-ti place Very Happy
Sus In jos
http://wwww.rpg-fans.forumz.eo
Only_Dark_Heart



feminin Birthday : 20/09/1997
Age : 26
Join date : 05/09/2009
Posts : 1438
Location : Undeva...nu conteaza
Hobbies : Write....

A secret world Empty
MesajSubiect: Re: A secret world   A secret world Icon_minitimeSam Oct 10, 2009 2:50 pm

vreau sa fac un mic anunt pentru cititorii acestui fanfic .Momentan nu maia m idei si nu mai continui .Dar imediat ce o sa-mi vina idei voi pune continuarea .Pana atunci puteti citi celalalt fanfic al meu (a story with a vampire)
Sus In jos
http://wwww.rpg-fans.forumz.eo
Continut sponsorizat





A secret world Empty
MesajSubiect: Re: A secret world   A secret world Icon_minitime

Sus In jos
 
A secret world
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Secret Love.
» My fucking crazzzy` world

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Fan Fic`s-
Mergi direct la: