Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
The orphan <3 :X:X Vote_lcapThe orphan <3 :X:X Voting_barThe orphan <3 :X:X Vote_rcap 
KITCAT.
The orphan <3 :X:X Vote_lcapThe orphan <3 :X:X Voting_barThe orphan <3 :X:X Vote_rcap 
annex
The orphan <3 :X:X Vote_lcapThe orphan <3 :X:X Voting_barThe orphan <3 :X:X Vote_rcap 
iss <3.
The orphan <3 :X:X Vote_lcapThe orphan <3 :X:X Voting_barThe orphan <3 :X:X Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
The orphan <3 :X:X Vote_lcapThe orphan <3 :X:X Voting_barThe orphan <3 :X:X Vote_rcap 
LyssBlondish.
The orphan <3 :X:X Vote_lcapThe orphan <3 :X:X Voting_barThe orphan <3 :X:X Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
The orphan <3 :X:X Vote_lcapThe orphan <3 :X:X Voting_barThe orphan <3 :X:X Vote_rcap 
Zoey.Who else?
The orphan <3 :X:X Vote_lcapThe orphan <3 :X:X Voting_barThe orphan <3 :X:X Vote_rcap 
wild.butterfly
The orphan <3 :X:X Vote_lcapThe orphan <3 :X:X Voting_barThe orphan <3 :X:X Vote_rcap 
Dolly
The orphan <3 :X:X Vote_lcapThe orphan <3 :X:X Voting_barThe orphan <3 :X:X Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
The orphan <3 :X:X Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
The orphan <3 :X:X Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
The orphan <3 :X:X Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
The orphan <3 :X:X Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
The orphan <3 :X:X Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
The orphan <3 :X:X Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
The orphan <3 :X:X Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
The orphan <3 :X:X Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
The orphan <3 :X:X Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
The orphan <3 :X:X 2pplno0Twilight RPG FansThe orphan <3 :X:X ZsqoevRubber DuckThe orphan <3 :X:X 163rkpThe orphan <3 :X:X VyldleEveryThing4UThe orphan <3 :X:X 30w1bh1

 

 The orphan <3 :X:X

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Zoey.Who else?
Just married (with Edward)
Zoey.Who else?


feminin Birthday : 16/04/1997
Age : 27
Join date : 25/06/2009
Posts : 1039
Location : lost in my room
Hobbies : vampires,of course :X

The orphan <3 :X:X Empty
MesajSubiect: The orphan <3 :X:X   The orphan <3 :X:X Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 1:42 am




deci:bestial film :X chiar daca e un pic horror e bestial :X love it..a si o descriere ;Wink

Dupa ce piede copilul pe care il purta in pantece si este informata de catre medic ca nu va mai putea ramane niciodata insarcinata, Kate Coleman traverseaza o perioada dificila, psihicul ei fragil cedand sub influenta demonilor din trecut, care se materializeaza intr-o serie de cosmaruri infricosatoare. Intrucat casnicia sotilor Coleman incepe sa se destrame si vietile lor sunt complet date peste cap de moartea bebelusului nenascut, Kate si John decid ca singura modalitate de a reinstaura armonia si normalitatea in familia lor este aceea de a adopta un copil orfan.

Vizitand orfelinatul local, cei doi sunt vrajiti de o fetita frumoasa si suava in varsta de 9 ani pe nume Esther, pe care o adopta si o primesc cu bratele deschise in caminul lor. La scurta vreme dupa sosirea fetitei, in casa incep sa se petreaca o serie de evenimente alarmante ce o conduc pe Kate la concluzia ca Esther are o latura intunecata si diabolica in ciuda infatisarii sale placute. Numai ca tentativele lui Kate Coleman de a deschide ochii membrilor familiei si ai prietenilor cu privire la comportamentul bizar al copilului adoptat sunt sortite esecului, iar pana cand cineva se va arata dispus sa o ia in serios pe femeie este foarte posibil sa se intample o tragedie cumplita
Sus In jos
http://www.zoey-cullen.piczo.com
Active Fusion
Music is my life
Active Fusion


feminin Birthday : 22/04/1992
Age : 32
Join date : 01/07/2009
Posts : 2390
Location : Tecuci
Hobbies : Muzica, web-design, sport, desen etc.

The orphan <3 :X:X Empty
MesajSubiect: Re: The orphan <3 :X:X   The orphan <3 :X:X Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 5:06 am

ideea seamana cu un episod din "Mesaje de dincolo"... Smile
Sus In jos
http://active-fusion.webs.com
Diana
Look at me now. I'm broken.
Inherit my life.

Diana


feminin Birthday : 09/03/1995
Age : 29
Join date : 20/06/2009
Posts : 748

The orphan <3 :X:X Empty
MesajSubiect: Re: The orphan <3 :X:X   The orphan <3 :X:X Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 11:04 pm

e...drăguţ but not creeppy enough xD
Sus In jos
apple.<3



feminin Birthday : 27/02/1997
Age : 27
Join date : 25/04/2010
Posts : 121
Location : concrete jungle where dreams are made of.

The orphan <3 :X:X Empty
MesajSubiect: Re: The orphan <3 :X:X   The orphan <3 :X:X Icon_minitimeSam Iun 12, 2010 12:37 am

M'am uitat la el azi.
Dar m'am uitat pe net. mare greseala.NeutralSmile)
s'a blocat la ultimele 5 minute.
si nu am vazut sfarsitul.~X(
Sus In jos
Continut sponsorizat





The orphan <3 :X:X Empty
MesajSubiect: Re: The orphan <3 :X:X   The orphan <3 :X:X Icon_minitime

Sus In jos
 
The orphan <3 :X:X
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Tv/filme-
Mergi direct la: