Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Stefii e pă trend că are jurnal. Vote_lcapStefii e pă trend că are jurnal. Voting_barStefii e pă trend că are jurnal. Vote_rcap 
KITCAT.
Stefii e pă trend că are jurnal. Vote_lcapStefii e pă trend că are jurnal. Voting_barStefii e pă trend că are jurnal. Vote_rcap 
annex
Stefii e pă trend că are jurnal. Vote_lcapStefii e pă trend că are jurnal. Voting_barStefii e pă trend că are jurnal. Vote_rcap 
iss <3.
Stefii e pă trend că are jurnal. Vote_lcapStefii e pă trend că are jurnal. Voting_barStefii e pă trend că are jurnal. Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Stefii e pă trend că are jurnal. Vote_lcapStefii e pă trend că are jurnal. Voting_barStefii e pă trend că are jurnal. Vote_rcap 
LyssBlondish.
Stefii e pă trend că are jurnal. Vote_lcapStefii e pă trend că are jurnal. Voting_barStefii e pă trend că are jurnal. Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Stefii e pă trend că are jurnal. Vote_lcapStefii e pă trend că are jurnal. Voting_barStefii e pă trend că are jurnal. Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Stefii e pă trend că are jurnal. Vote_lcapStefii e pă trend că are jurnal. Voting_barStefii e pă trend că are jurnal. Vote_rcap 
wild.butterfly
Stefii e pă trend că are jurnal. Vote_lcapStefii e pă trend că are jurnal. Voting_barStefii e pă trend că are jurnal. Vote_rcap 
Dolly
Stefii e pă trend că are jurnal. Vote_lcapStefii e pă trend că are jurnal. Voting_barStefii e pă trend că are jurnal. Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Stefii e pă trend că are jurnal. Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Stefii e pă trend că are jurnal. Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Stefii e pă trend că are jurnal. Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Stefii e pă trend că are jurnal. Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Stefii e pă trend că are jurnal. Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Stefii e pă trend că are jurnal. Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Stefii e pă trend că are jurnal. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Stefii e pă trend că are jurnal. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Stefii e pă trend că are jurnal. Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Stefii e pă trend că are jurnal. 2pplno0Twilight RPG FansStefii e pă trend că are jurnal. ZsqoevRubber DuckStefii e pă trend că are jurnal. 163rkpStefii e pă trend că are jurnal. VyldleEveryThing4UStefii e pă trend că are jurnal. 30w1bh1

 

 Stefii e pă trend că are jurnal.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.


feminin Birthday : 17/09/1997
Age : 26
Join date : 27/03/2010
Posts : 460
Location : Giurgiu

Stefii e pă trend că are jurnal. Empty
MesajSubiect: Stefii e pă trend că are jurnal.   Stefii e pă trend că are jurnal. Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 10:23 pm

Daa.
E pă trend sa ai jurnal pe forumul ăsta.
Deci mi.am facut şi eu. Mad
Dar o să.mi fie greu să mă obişnuiesc cu tastatura dată pă română.
Mă rog.
Momentan nu am nimic de zis.
Doar ca colega mea de bancă e plecată in Viena pana joi! dohh.Is noi fair!
Si eu o sa stau in bancă cu o tipă pe care nu o suport!Pentru ca îmi copiază fiecare cuvânţel,fiecare mişcare.
Vor fii cele mai aiurite zile din viaţa mea!
Oricum,o sa scriu pe parcurs cum sunt copiata 8-|
Sus In jos
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.


feminin Birthday : 17/09/1997
Age : 26
Join date : 27/03/2010
Posts : 460
Location : Giurgiu

Stefii e pă trend că are jurnal. Empty
MesajSubiect: Re: Stefii e pă trend că are jurnal.   Stefii e pă trend că are jurnal. Icon_minitimeVin Apr 09, 2010 2:34 am

So yeaaaa.Prima data[a 2'a Smile) ] cand scriu acili'shea! ;x Smile)
Deci.Azi a fost o zi awesome.<33
Am fost la un spectacol.:-" Cu muzica.Smile)
Si era o trupa[Evolution]..Doamne.Deci tipii aia canta minunat. <33 Si au cantat si una din melodiile mele preferate ' Green Day-Boulevard Of Broken Dreams' <333 Deci imi venea pur si simplu sa urc pe scena si sa cant cu ei. Smile) Dar abia m-am abtinut sa nu cant si sa fac ca o aratare pe acolo. xDD
Evolution Rokzzzzz.<33

Asa si...mi-am schimbat avatarul si semnatura. B-)
What do you think about it? :-"
Sus In jos
LyssBlondish.
Without Romeo.
LyssBlondish.


feminin Birthday : 06/06/1996
Age : 27
Join date : 20/06/2009
Posts : 1298
Hobbies : Ceva atat de simplu nu moare!

Stefii e pă trend că are jurnal. Empty
MesajSubiect: Re: Stefii e pă trend că are jurnal.   Stefii e pă trend că are jurnal. Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 2:15 am

^^ foarte dragute.
poza de la semnatura e atat de "proaspata" =P~.
like it.!!
Sus In jos
https://only-teens.forumgratuit.ro
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.


feminin Birthday : 17/09/1997
Age : 26
Join date : 27/03/2010
Posts : 460
Location : Giurgiu

Stefii e pă trend că are jurnal. Empty
MesajSubiect: Re: Stefii e pă trend că are jurnal.   Stefii e pă trend că are jurnal. Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 4:27 am

Thx.;x
I like it 2. xD

Si 'draga jurnalule...

Azi? Mare ,MAREEEE,plictiseala. Smile. A venit matusa si unchiul meu din Spania. Ura?Neutral NUU.=))
Au 2 tanci mici,si foarte insistenti. Neutral.A trebuit sa am grija de ei toata ziua.But micul Albert este adorabil.;x
Anyways,pe la 5 jum'ate am iesit afara. ;x Damn.Iar plictiseala.Smile)
Si de la 9,de cand am venit acasa,postez pe foruuuuum.
Si SOC,azi am obtinut 200 d post'uri. B-) . Hell yea.;x

Si cam atat. Smile) ;x ''
Sus In jos
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.


feminin Birthday : 17/09/1997
Age : 26
Join date : 27/03/2010
Posts : 460
Location : Giurgiu

Stefii e pă trend că are jurnal. Empty
MesajSubiect: Re: Stefii e pă trend că are jurnal.   Stefii e pă trend că are jurnal. Icon_minitimeDum Mai 02, 2010 9:46 pm

Daaa.
O sa scriu repede,ca trebuie sa plec afara! Mad

Deci..acum o sapt a fost ziua orasului.8->
Concert,alea,alea.
Si a fost si ceva gen ' balci' ;xxx
Cyu masinute tamponate,parasuta si cioaan!!:xx
Si m-am dat de 2 ori in ciocan. 8->
Voi v-ati dat vreodata? Very Happy
V-a placut?
;x
Eu as da orice sa ma mai dau odata. ;x
Chia daca ne-a blocat o data cu capul in jos [30 de secunde,nu era in program].Si se auzea numai vocea mea,si a prietenei mele! ;x
A fost o zii super . =p~

La scoala...am chiulit toata clasa de la 2 ore,si diriga e suparata. :-ss
Nu e supara numai din cauza asta.Si pentru ca sarim gardu` de la scoala si mergem sa luam caise si corcodusi de la blocurile din jurul scolii. Smile)
Suntem cei mai nebuniii ;x
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stefii e pă trend că are jurnal. Empty
MesajSubiect: Re: Stefii e pă trend că are jurnal.   Stefii e pă trend că are jurnal. Icon_minitime

Sus In jos
 
Stefii e pă trend că are jurnal.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» PiSsi are jurnal :>
» Anuk are jurnal!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Dear Diary`..-
Mergi direct la: