Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_lcapPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Voting_barPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_rcap 
KITCAT.
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_lcapPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Voting_barPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_rcap 
annex
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_lcapPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Voting_barPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_rcap 
iss <3.
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_lcapPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Voting_barPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_lcapPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Voting_barPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_rcap 
LyssBlondish.
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_lcapPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Voting_barPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_lcapPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Voting_barPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_lcapPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Voting_barPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_rcap 
wild.butterfly
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_lcapPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Voting_barPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_rcap 
Dolly
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_lcapPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Voting_barPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 2pplno0Twilight RPG FansPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 ZsqoevRubber DuckPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 163rkpPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 VyldleEveryThing4UPozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 30w1bh1

 

 Pozne de cand eram :miciii:.

In jos 
+12
wild.butterfly
Active Fusion
iss <3.
Zoey.Who else?
`Diavolitzza`Ta`
KITCAT.
Diana
Anna
annex
DjBelutzza
Dolly
LyssBlondish.
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
`Diavolitzza`Ta`



feminin Birthday : 07/11/1994
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1223
Location : on Pluto:-x
Hobbies : Sle3p:>

Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne de cand eram :miciii:.   Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 28, 2009 3:53 pm

^auci...cred k o durut...Neutral
Sus In jos
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne de cand eram :miciii:.   Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 28, 2009 6:11 pm

^da.
Neutral
am stat cu ea in ghips o luna Neutral
Sus In jos
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne de cand eram :miciii:.   Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 28, 2009 6:37 pm

Smile) urat asa Smile)
eu stiu ca de fiecare data cand era ziua mea tata ma punea sa.mi pun o dorintza si sa sting lumanarile de pe tort si ma apropiam cu capu de tort si tata tot timpu' imi impingea capu' in tort =)))))) ce tata sadik am =)))
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne de cand eram :miciii:.   Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 28, 2009 6:46 pm

daa Smile) .
cand eram mai mica m`am dus la furat de zarzane.
Smile)
pe garaju` lu vecina lu` edi. care vecina e colega mea Wink) si eram vreo 19 copii. Smile)
Sus In jos
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne de cand eram :miciii:.   Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 11:40 pm

Vizitato a scris:
mai abteam iar pe al vecinis fugeam sau agatam de al etaju 5 o franghie bine soi faceam pe atrzan
sa imi trag palme daca am inteles Smile)
Sus In jos
Active Fusion
Music is my life
Active Fusion


feminin Birthday : 22/04/1992
Age : 32
Join date : 01/07/2009
Posts : 2390
Location : Tecuci
Hobbies : Muzica, web-design, sport, desen etc.

Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne de cand eram :miciii:.   Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 8:35 pm

cand eram mai mica, am luat o foarfeca si am taiat aproape toate hainele din cuier...vroiam sa stiu ce se intampla daca le tai Smile) ...nah! eram mai mica Razz

***

a!...mai demult, au venit la mine vreo trei verisori mai mici...doua fete si un baiat...baiatul era foarte obraznic asa ca eu am hotarat sa-l leg de un scaun cu niste cordoane de prin sifonier...el tipa si se zbatea...pana la urma a venit tata si a vazut ce i-am facut...nu mai stiu ce s-a intamplat pe urma... Very Happy
Sus In jos
http://active-fusion.webs.com
wild.butterfly
Drop your pants
Drop your pants
wild.butterfly


feminin Birthday : 30/04/1994
Age : 30
Join date : 20/06/2009
Posts : 1002
Location : Oriunde esti tu` :-x
Hobbies : Music ,dance, boys, swimming, friends, shopping, travel.... And so` on

Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne de cand eram :miciii:.   Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 7:35 pm

=))) ^ oo, doamne Smile )
..
Sus In jos
bittersweet.
Sympathy for devil
bittersweet.


feminin Birthday : 21/01/1995
Age : 29
Join date : 24/08/2009
Posts : 247

Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne de cand eram :miciii:.   Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 9:26 pm

eu tin minte ca ma dadeam cu orele in leagan, si vine una la mine ca cica sa ma dau jos sa se dea si ea si i.am spus ca mai sunt o gramada de leagane libere, si mi.a zis ca ea acolo vrea sa se dea si daca nu ma dau jos se pune in fatza leaganului si m.am orpit si m.am luat la bataie cu ea, pana ne.a oprit masa si i.a zis sa se dea in alt leagan si eu am continuat s ama dau in leaganul ala Very Happy
Sus In jos
Dydy

feminin Birthday : 04/12/1994
Age : 29
Join date : 09/09/2009
Posts : 6

Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne de cand eram :miciii:.   Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 2:33 am

Cand eram mai mica spargeam farfuriile lu bunica incercand sa vad ce se intampla daca le scap pe covor :-"
Sus In jos
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne de cand eram :miciii:.   Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 3:00 am

Smile) =))
doamnee
mie mama mi'a spus ca m'a vazut ca scriam pe peretsi ceva
si m'a intrebat ce fac si i'am spus ca scrisoare pentru mos craciun =))
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
Only_Dark_Heart



feminin Birthday : 20/09/1997
Age : 26
Join date : 05/09/2009
Posts : 1438
Location : Undeva...nu conteaza
Hobbies : Write....

Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne de cand eram :miciii:.   Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 23, 2009 1:55 am

vara trecuta eu si zoey le-am pacalit pe niste fete ca in baia mea exista o fantoma .Ele ne-au crezut. Faceam inregistrari si le aratam , iar ele ne credeau .Intr-o zi incepusera sa faca ritualuri de alungare a spiritelor . Nu puteam sa credem ca reusisem sa le pacalim , adica oricine stie ca nu exista spirite . Eu cred ca nu exista pentru ca majoritatea oamenilor mi-au spus ca nu exisita .Daca o fi , cine stie .
Alta data i-am pus zanhar tatalui meu in farfuria cu bors. 8 Smile) .Pana la urma si-a dat seama ca borsul e prea dulce
Edward and Bella Pictures, Images and Photos
Sus In jos
http://wwww.rpg-fans.forumz.eo
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.


feminin Birthday : 17/09/1997
Age : 26
Join date : 27/03/2010
Posts : 460
Location : Giurgiu

Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne de cand eram :miciii:.   Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 3:51 am

Cand aveam 2 ani,am mancat pamant. xDD
Si desenam pe pereti[LOGIC]Smile)
Sus In jos
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne de cand eram :miciii:.   Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 07, 2010 7:22 pm

^ si eu am facut chestii de astea


acum nu prea imi amintesc nici o pozna de a mea, cand eram mica , atunci cand nu prea vorbeam stiu ca eram f cuminte .
stiu ca odata la bunici am aruncat agheasma dintr`o sticla =))
eram singura si cautam apa , si nu am gasit , am gasit doar sticla cu agheasma

nu imi placea "apa" si am aruncat`o , am pus`o la flori =))
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
Continut sponsorizat





Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne de cand eram :miciii:.   Pozne de cand eram :miciii:. - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Pozne de cand eram :miciii:.
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Pozne din adolescenta. :]]
» Cand Unde Cum?
» Cand te vei casatori?
» Cum si cand spui "Te iubesc!"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Just for fun:]-
Mergi direct la: