Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Vederea-ochelari,lentile de contact Vote_lcapVederea-ochelari,lentile de contact Voting_barVederea-ochelari,lentile de contact Vote_rcap 
KITCAT.
Vederea-ochelari,lentile de contact Vote_lcapVederea-ochelari,lentile de contact Voting_barVederea-ochelari,lentile de contact Vote_rcap 
annex
Vederea-ochelari,lentile de contact Vote_lcapVederea-ochelari,lentile de contact Voting_barVederea-ochelari,lentile de contact Vote_rcap 
iss <3.
Vederea-ochelari,lentile de contact Vote_lcapVederea-ochelari,lentile de contact Voting_barVederea-ochelari,lentile de contact Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Vederea-ochelari,lentile de contact Vote_lcapVederea-ochelari,lentile de contact Voting_barVederea-ochelari,lentile de contact Vote_rcap 
LyssBlondish.
Vederea-ochelari,lentile de contact Vote_lcapVederea-ochelari,lentile de contact Voting_barVederea-ochelari,lentile de contact Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Vederea-ochelari,lentile de contact Vote_lcapVederea-ochelari,lentile de contact Voting_barVederea-ochelari,lentile de contact Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Vederea-ochelari,lentile de contact Vote_lcapVederea-ochelari,lentile de contact Voting_barVederea-ochelari,lentile de contact Vote_rcap 
wild.butterfly
Vederea-ochelari,lentile de contact Vote_lcapVederea-ochelari,lentile de contact Voting_barVederea-ochelari,lentile de contact Vote_rcap 
Dolly
Vederea-ochelari,lentile de contact Vote_lcapVederea-ochelari,lentile de contact Voting_barVederea-ochelari,lentile de contact Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Vederea-ochelari,lentile de contact 2pplno0Twilight RPG FansVederea-ochelari,lentile de contact ZsqoevRubber DuckVederea-ochelari,lentile de contact 163rkpVederea-ochelari,lentile de contact VyldleEveryThing4UVederea-ochelari,lentile de contact 30w1bh1

 

 Vederea-ochelari,lentile de contact

In jos 
+6
iss <3.
Nicole.
annex
wild.butterfly
LyssBlondish.
Diana
10 participanți
AutorMesaj
Diana
Look at me now. I'm broken.
Inherit my life.

Diana


feminin Birthday : 09/03/1995
Age : 29
Join date : 20/06/2009
Posts : 748

Vederea-ochelari,lentile de contact Empty
MesajSubiect: Vederea-ochelari,lentile de contact   Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 4:22 am

Unii dintre voi aveti probleme cu vederea.Ce dioptri aveti?
Purtati ochelari,lentila de contact sau ati apelat la operatii?
Ochelarii ii purtati tot timpul,sau doar cand cititi,scrieti la pc etc.?
Sus In jos
LyssBlondish.
Without Romeo.
LyssBlondish.


feminin Birthday : 06/06/1996
Age : 27
Join date : 20/06/2009
Posts : 1298
Hobbies : Ceva atat de simplu nu moare!

Vederea-ochelari,lentile de contact Empty
MesajSubiect: Re: Vederea-ochelari,lentile de contact   Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 5:31 am

Am ochelari pe care ii port tot timpul si ii iubesc.
Mad
Sus In jos
https://only-teens.forumgratuit.ro
wild.butterfly
Drop your pants
Drop your pants
wild.butterfly


feminin Birthday : 30/04/1994
Age : 30
Join date : 20/06/2009
Posts : 1002
Location : Oriunde esti tu` :-x
Hobbies : Music ,dance, boys, swimming, friends, shopping, travel.... And so` on

Vederea-ochelari,lentile de contact Empty
MesajSubiect: Re: Vederea-ochelari,lentile de contact   Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:30 am

nu port ochelari Smile
Sus In jos
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

Vederea-ochelari,lentile de contact Empty
MesajSubiect: Re: Vederea-ochelari,lentile de contact   Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 2:41 am

Nu port ochelari
Am o prietena care poarta ..
As vrea mi se pare dragutz .. Smile)
Dar xhioar vad fff bine ...
Asha zik eu ..
Cateodata mai "chorask" si eu ..
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
Nicole.



feminin Birthday : 18/07/1995
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 189
Location : Constanţa mă
Hobbies : zdranga la chitară

Vederea-ochelari,lentile de contact Empty
MesajSubiect: Re: Vederea-ochelari,lentile de contact   Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 3:39 pm

eu vad bine. nu port ochelari.
Sus In jos
http://dashing-kiss.hi5.com
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Vederea-ochelari,lentile de contact Empty
MesajSubiect: Re: Vederea-ochelari,lentile de contact   Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 4:22 pm

si eu vad bine Wink) nu am purtat niciodata ochelari si nu o suport Smile [sper]
mie frica sa mai stau la calculator de cand imi zice intr.una tata ca o sa port ochelari Neutral
si as vrea lentile de contact Mad albastre Mad iubesc ochii albastrii Mad [ eu ii am verzi Sad ]
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Vederea-ochelari,lentile de contact Empty
MesajSubiect: Re: Vederea-ochelari,lentile de contact   Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 3:50 am

nu port ochelari dar nu mi`ar sta rau cu unii Smile
dar nu vreau Smile)
Sus In jos
LyssBlondish.
Without Romeo.
LyssBlondish.


feminin Birthday : 06/06/1996
Age : 27
Join date : 20/06/2009
Posts : 1298
Hobbies : Ceva atat de simplu nu moare!

Vederea-ochelari,lentile de contact Empty
MesajSubiect: Re: Vederea-ochelari,lentile de contact   Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeVin Aug 07, 2009 5:31 am

ei bine. depinde si de ochelari.
unii ii cumperi si peste 2 sapt. nu vezi bine ku ei.
asa a patit o pr. Smile)
dupa 2 sapt. a vzt mai rau k l inkeput.
Sus In jos
https://only-teens.forumgratuit.ro
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

Vederea-ochelari,lentile de contact Empty
MesajSubiect: Re: Vederea-ochelari,lentile de contact   Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeDum Aug 16, 2009 8:03 am

ermm...mi`ar placea Mad ochelari :>
dar nu port si momentan vad bine ;Wink
Sus In jos
bittersweet.
Sympathy for devil
bittersweet.


feminin Birthday : 21/01/1995
Age : 29
Join date : 24/08/2009
Posts : 247

Vederea-ochelari,lentile de contact Empty
MesajSubiect: Re: Vederea-ochelari,lentile de contact   Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeLun Aug 31, 2009 3:16 am

Eu as vrea lentile de contact verzi.
Nu port ochelari si nici nu asi vrea, desi in a 1.a a picat testul ala de vedere si ma tot inebuneau ca de ce nu port ochelari.
Sus In jos
Active Fusion
Music is my life
Active Fusion


feminin Birthday : 22/04/1992
Age : 32
Join date : 01/07/2009
Posts : 2390
Location : Tecuci
Hobbies : Muzica, web-design, sport, desen etc.

Vederea-ochelari,lentile de contact Empty
MesajSubiect: Re: Vederea-ochelari,lentile de contact   Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitimeSam Sept 12, 2009 4:58 am

de vazut, vad...nu-s chioara Smile)
nu port ochelari si nici nu cred ca as vrea, desi am un pic nevoie...
uneori ma dor asa de tare ochii, incat vad dublu Smile)
Sus In jos
http://active-fusion.webs.com
Continut sponsorizat





Vederea-ochelari,lentile de contact Empty
MesajSubiect: Re: Vederea-ochelari,lentile de contact   Vederea-ochelari,lentile de contact Icon_minitime

Sus In jos
 
Vederea-ochelari,lentile de contact
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Sanatate-
Mergi direct la: