Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_lcapPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Voting_barPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_rcap 
KITCAT.
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_lcapPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Voting_barPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_rcap 
annex
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_lcapPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Voting_barPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_rcap 
iss <3.
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_lcapPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Voting_barPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_lcapPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Voting_barPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_rcap 
LyssBlondish.
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_lcapPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Voting_barPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_lcapPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Voting_barPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_lcapPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Voting_barPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_rcap 
wild.butterfly
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_lcapPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Voting_barPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_rcap 
Dolly
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_lcapPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Voting_barPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 2pplno0Twilight RPG FansPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 ZsqoevRubber DuckPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 163rkpPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 VyldleEveryThing4UPozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 30w1bh1

 

 Pozne din adolescenta. :]]

In jos 
+13
bittersweet.
Xo_candy_rose
`Diavolitzza`Ta`
Boom <33
iss <3.
Zoey.Who else?
KITCAT.
Romantic lemon<3
annex
ChickRules`!!
DjBelutzza
Dolly
LyssBlondish.
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 5:04 pm

Smile) Smile)
Tare ... Smile
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 10:27 pm

=)))
noi in drum spre baia mare [ in tabara , in tren ] rupsesem o perdea de acolo de la geam si cand a venit controloru' ne.a intrebat unde e perdeaua..ca trebuie sa o platim..chestii d.astea Smile)
si vine profa de mate " ce e galagia asta aici? "
controlorul " copiii dumneavoastra au rupt o perdea " [ in timp ce mesteca guma ]
profa de mate " in primul rand cu o doamna nu se vorbeste cu guma in gura! in al doilea rand de unde stiti ca acesti copii au facut? "
noi " noi nu am gasit doamna nici.o perdea..era doar una..cealalta nu era "
si plecase controloru' si ne.a lasat in pace Smile))
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 10:41 pm

^ Smile)) =))
Doamne ..

Noi in cls avem unu' tampit rau detot
Si diriga intr'o zi se suparase pe el
Si la chemat in cancelarie,pana la urma a iesit diriga din cancelarie
Au vb ei acollo potin si fake diriga la el "javra ordinara" jap jap ii da 2 palme Smile)Smile)
Cat am ras ..
scz. pt. limbaj Very Happy
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 12:05 am

=))))) Smile))) thaa =))) ntz ntz ntz [-(

sau eo cand m.am imbatat din 2 sticle de dorato [ un fel de sampanie ] p kre le bausem numai eo singura...=))) si cand sa ma duk akasa ..alergam..si buff =)) am cazut =)) am stat 5 secunde jos =)) nu stiam unde sunt =)) m.am ridicat m.am dus acasa =)) si acasa bine ca aveam musafiri si am intrat in camera mea si am stat acolo si mancam bomboane ca sa nu mai miros =))) si cand au plecat musafirii , mama cu mamaia sa.i conduca pana la poarta.. eo m.am dus repede in baie si am vomitat in wc =)))))))))))) a fost scarbos :-& prima oara cand vomitasem de la bautura Smile)) de atunci nu am mai baut asa grav =)))
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 12:07 am

=))
Doamne ....
esti nebuna Smile)))
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
Boom <33



feminin Birthday : 31/05/1996
Age : 27
Join date : 22/06/2009
Posts : 137
Location : printre postere cu Twilight a.k.a. my room :D
Hobbies : Twilight, RPatzz, Tay ;x, lupii, photoshop

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 12:10 am

^^ lol Smile) esti tare, girl Smile)
Sus In jos
http://z3.invisionfree.com/Twilight_RPG_Fans
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 1:31 am

OMG!! =))
Sus In jos
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 4:51 pm

=)) asa.. sa va mai spun =)) [ pot sa scriu o carte cu tot ce am facut =)) ]

avem pe strada o baba nebuna , betzivank , care bea in fiecare seara =))) si eo cu o fata cand vedem ca in casa are lumina aprinsa spunem k e beata k aprinde lumina k nu o sa vada , si cand are lumina stinsa inseamna k e semi.beata.. =))) si noi de fiekre data ii batem in geam seara inainte sa intram in kasa =))) si intr.o zi... pe la 12 dupa amiaza asa.. nu era nimeni afara..si vroiam sa ne ducem la o vecina akasa.. si i.am mai batut o data in geam =))) si boom! baba era in curte =))) si noi am fugit la aia in curte.. baba a venit si la mine si la fata si la vecina aia =))) si dupa aia ne.a certat pe toate 3 =))) chiar dak o tipa nu facuse nimik
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 6:21 pm

^ lol.
Smile)
hai sa va zic eu una tare.
deci..perioada pastelui.. eram la biserica sa ne spovedim...erau cam 20 de copii` :>
si erau si nebunii din gasca mea xD.
si era o cucoana Smile) anca o cheama. si are probleme cu neuronii adica ...e cam tampita de felu`ei .. si face: lasati`ma sa intru inaintea voastra ca eu sunt de la 3 aici da` am stat prin oras .. bai deci am murit de ras.. si am luat`o toti la misto` =))
Sus In jos
`Diavolitzza`Ta`



feminin Birthday : 07/11/1994
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1223
Location : on Pluto:-x
Hobbies : Sle3p:>

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 28, 2009 3:45 pm

^omg:)) ce avea si ea sa zica k sa intre inainte:))
Sus In jos
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 28, 2009 6:12 pm

^ da ma. Smile)
deci ne'a enervat.
si mai era o baba care ne zicea sa o lasam Smile) .
si am luat`o si p`aia la binecuvantari Smile)
si mai eram si la Biserica :">
Sus In jos
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 28, 2009 6:36 pm

Smile) =))
va zic si eu cand am fost la biserica la tzara la alea 12 evanghelii sau cum se numeste :-? Smile) eram vreo 10 fete.. si cand stateam la rand acolo sa pupam crucea.. a venit randu' lu' o fata care era cu noi [ mai "nebuna" =)) ].. si cand sa pupe era sa cada crucea =)) pana si popa radea =)))))
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 28, 2009 6:45 pm

=)).
asa am daramat eu masa aia cu flori.
Smile)
cand am trecut pe sub ea Smile) anu` trecut
Sus In jos
Xo_candy_rose



feminin Birthday : 05/03/1997
Age : 27
Join date : 10/07/2009
Posts : 124
Location : xD in da` house
Hobbies : dunno..

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 15, 2009 3:45 pm

erm...
deci, la noi este un copac cu prune verzi Mad
pe care io le ador
Smile)
si deci..
stateam intr`o zi cu fetele si eu zic `lume, vretsi prune?`...`daaa` ...`bun, hai ca ma urc eu in copac si`l scutur si voi le luati..`
ne ducem noi frumusel in copac
ma urc eu pe creanga
si incep sa scutur
si de`odata vine bunica unei fete [fata aia are 8sau 9 ani, deci..Neutral]
si zice "mai, nu e bine sa mancati prunele alea..ca au viermi in ele,etc"
eu stateam in copac si nu ma observase
si am inceput sa scutur iar creanga
si *poc!*,*poc!*,*poc!* cad prunele la aia in cap [da` o nimerisem fix in cap Smile) ]
Smile)
aia da faza
si cand i`a cazut prima pruna statea si se invartea si nu gasea `sursa`
dup`aia cand m`a vazut a inceput a tipa la mne ..
`cum iti permiti sa ma lovesti? esti un kopil mic si prost pe langa mine,etc`
io stateam si radeam de ea
si scuturam creanga mai departe
deci, funny Smile)
muream d ras atunci
Sus In jos
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 11:36 pm

sys esti tare Smile)

well ;Wink noi Smile) [gasca mea] stateam intr`o zi la banca la o tanti Very Happy mai batrana...si aveam o prietena care vorbea la telefon Smile) si...a venit vecinul meu putin ,,ciocnit'' si s`a dus direct la ea.
Aia s`a speriat si s`a dus pe banca [a inghesuit fetele Smile) ] si ala a venit dupa ea..si l`am prins de mana si am inceput s vorbesc cu el j fata aia era cu picioarele pe banca Smile) si dupa ce a plecat a inceput aia sa ma injure =)) de frica si eo: HOOO MA CA NU SUNTEM IN HAITA =)) si xD ne`am apucat toti de ras =))
Sus In jos
bittersweet.
Sympathy for devil
bittersweet.


feminin Birthday : 21/01/1995
Age : 29
Join date : 24/08/2009
Posts : 247

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 3:50 am

Pey am facut o groaza in tabara...am dormit o noapte in camera baietilor si eram doar eu ji o o prietena, a si o fata care semana cu un baiat si vine profa si se uita ciudata la noi [eu dormeam ji intr 2 baietii] ji prietena mea dormea cu unu' Smile)) ji aia a ramas ceva de genu oO :O Si noi zambeam inocent..

Sau mai era o noapte ji noi stateam acolo [era vro 3] si vine aia in camera ca dece e galagie, si toate fetele s-au ascuns sub patura[ji era asa de cald]

Sau ma enervase unu' ji iam pus pasta de dinti pe fatza si in adidasi Smile))
Sus In jos
Love|4ever



feminin Birthday : 17/11/1995
Age : 28
Join date : 19/08/2009
Posts : 152
Location : ╰☆╮ Your Heart╰☆╮

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 12:35 am

Mi`am amintit akuam de kte faceam in timpul scolii cu colegii mei nebuniii....ne luam apararea unui altuia cand unu facea cv rau...sau plekam de la ora si ramanea doar un prost la ora...si intrebau profii de noi...sau mai aruncam gentile pe geam, si coboram ca si cum neam duce in pauza...hop ne laum ghozdanele si plekam in park
Sus In jos
Dydy

feminin Birthday : 04/12/1994
Age : 29
Join date : 09/09/2009
Posts : 6

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 2:35 am

Stateam la calculator si am vrut sa vad de ce ma incomoda la picior un cablu.Normal cand am tras de cablu m'am prins: cablul era de la lumina,calc si tot ce tine de asta si din cauza asta am ramas in bezna tipand ca idioata la calculator Smile)
Sus In jos
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 3:02 am

adoloscentsa de azi =)) Smile)
am baut un redd's in graba
si eram cu un baiat si cu o fata si baiatu' ala imi spunea ceva eu " da'te'n sange ! " Smile)
sau ma lua in brate si imi zicea ca vorbesc urat si eu " bag p**a in tine " Smile) =))
eram superrr ametita Smile)
si dupa aia striga o baba " mitzaaaa ! "
eu " nu'i acasa ! " Smile)
si aia radea ca tampita pe acolo =))))
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
Active Fusion
Music is my life
Active Fusion


feminin Birthday : 22/04/1992
Age : 32
Join date : 01/07/2009
Posts : 2390
Location : Tecuci
Hobbies : Muzica, web-design, sport, desen etc.

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 9:42 am

vara asta, intr-o zi, cand eram in gradina lui Zoey, am vrut sa ma tin de-o creanga mai mica si mai subreda a ciresului ei...si cand eram desprinsa total de pe sol (Zoey se uita in alta parte) la un moment dat bufff! am cazut cu creanga cu tot...m-am facut de noroi, am ramas cu creanga-n mana, iar Zoey radea de mine de nu mai putea! Smile)
Sus In jos
http://active-fusion.webs.com
Active Fusion
Music is my life
Active Fusion


feminin Birthday : 22/04/1992
Age : 32
Join date : 01/07/2009
Posts : 2390
Location : Tecuci
Hobbies : Muzica, web-design, sport, desen etc.

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Noi 19, 2009 11:26 pm

asta s-a intamplat acum cateva luni

eram la Zoey...stiam ca parintii mei vor pleca in oras...mai tarziu m-am dus acasa, dar parintii nu erau si incuiasera toate usile! am facut un tur al casei si am vazut geamul de la baie deschis!... ok - o portita de scapare...dar cum sa intru eu in casa pe gemuletul ala mic? /Smile am luat o scara ce era langa mine si m-am urcat pe ea...chestia era ca nu prea stiam cum sa ma strecor prin micul geam...dar, pana la urma, am reusit sa intru...am pus piciorul pe W.C., iar fundul meu a ramas cu niste urme ale nemilosului geam...dupa toate astea, sa vezi chestie!...s-au intors parintii...dupa doar cateva minute de la mica mea aventura! le-am povestit si lor si s-au amuzat...

a fost palpitant... Smile
Sus In jos
http://active-fusion.webs.com
Fraise



feminin Birthday : 06/03/1995
Age : 29
Join date : 21/06/2009
Posts : 115
Location : Constanta
Hobbies : fotografie, confectionare bijuterii, gravura, calatoriile in tara si in strainatate, muzica

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 28, 2009 3:27 am

hehehehe, am citit la topic "poze din adolescenta" ... a pai trebuia sa caut Smile) , da' apoi am citit mai bine ca e de fapt e topicul cu pozne Smile)
Sus In jos
http://artbijoux.ablog.ro/
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 07, 2010 7:41 pm

sunt super faine toate intamplarile .
am avut si eu multe , dar nu prea mi le amintesc pe toate .


zic si eu una : Era seara , si noi [grupu` nostru]plecam de la scoala , o prietena de la o alta clasa ma astepta si chiar atunci si`a amintit ca a uitat ceva in scoala , i`am zis ca ma duc eu , pt ca ea iesise cu 2 ore inainte si nu mai putea intra .
Intru eu in scoala si sotu` administratorei scolii [un bosorog] zice ca ce caut ca am terminat orele . Fac eu la el [si gesticulez] "Lasa`ma putin sa am duc pana in clasa ca am uitat ceva" .
el:"Nu te duci ma nicaieri!"
eu[eram deja in scoala]"Mamaa da` lasa`ma ca vin acum!"
Smile)
am luat ce trebuia sa iau si cand sa ies din scoala mosu` ala era cu profu` de mate [teroarea mea] si ii zicea: "Uitati ea e, m`a imbrancit m`a batut, ca cica sa o las sa intre in scoala , ca nu stiu ce vrea ea sa faca , se duce si fumeaza cu baietii in baie" Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 614927

Cand am auzit Surprised , eu incepeam sa ii zic lu` profu` ca nu am facut nimic si deastea. si nu facusem nimic . Smile) ala dramatiza parca l`am omorat Smile)
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
Continut sponsorizat





Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pozne din adolescenta. :]]   Pozne din adolescenta. :]] - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Pozne din adolescenta. :]]
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Pozne de cand eram :miciii:.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Just for fun:]-
Mergi direct la: