Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_lcapPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Voting_barPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_rcap 
KITCAT.
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_lcapPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Voting_barPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_rcap 
annex
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_lcapPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Voting_barPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_rcap 
iss <3.
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_lcapPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Voting_barPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_lcapPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Voting_barPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_rcap 
LyssBlondish.
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_lcapPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Voting_barPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_lcapPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Voting_barPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_rcap 
Zoey.Who else?
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_lcapPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Voting_barPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_rcap 
wild.butterfly
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_lcapPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Voting_barPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_rcap 
Dolly
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_lcapPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Voting_barPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 2pplno0Twilight RPG FansPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 ZsqoevRubber DuckPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 163rkpPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 VyldleEveryThing4UPiSsi are jurnal :> - Pagina 3 30w1bh1

 

 PiSsi are jurnal :>

In jos 
+6
KITCAT.
Diana
LyssBlondish.
wild.butterfly
annex
iss <3.
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Love|4ever



feminin Birthday : 17/11/1995
Age : 28
Join date : 19/08/2009
Posts : 152
Location : ╰☆╮ Your Heart╰☆╮

PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: PiSsi are jurnal :>   PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Sept 10, 2009 5:51 pm

da Sis asa Eu sutn Redd`s Fresh Uh esti sun
Sus In jos
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: PiSsi are jurnal :>   PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 2:19 am

deci helaaaaaaau Smile)
azi ultima zi de vacanta Sad(
mi'am vopsit suvitele blondee Sad(
naspaaaa Sad(
si l'am vazut pe ady in piatsa cand luam flori pt diriga 8-> [cine stie cunoaste :> 8->]
am vrut sa ies cu stefy da' s'a dus la tsara. asta e:))
am baut o juma' de sticla de dorato si lucia cealalta juma' =))
apoi .. 8-} =))
ma luam de oamenii din parc =))
si l'am vazut langa terenu' nostru de la scoala pe "tati" meu Smile) si i'am facut cu mana si in a doua secunda am fugit la el , am sarit la el in bratse si l'am pupat =)))
apoi ne'am dus in cartier la lucia si ne'am intalnit cu fostu' meu prieten :-@ defapt unu' dintre ei =)) si inainte sa bem l'am vazut pe primu' meu prieten =)) :>
hai ca va lass Sad ma duc sa'mi usuc parul Sad pa vacanta . pa suvite blonde :-H Sad
app. maine eu nu ma duc de dimineata la scoala =)) mi'e lene Smile)) Mad
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
bittersweet.
Sympathy for devil
bittersweet.


feminin Birthday : 21/01/1995
Age : 29
Join date : 24/08/2009
Posts : 247

PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: PiSsi are jurnal :>   PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 3:03 am

si mie imi e len sa ma scol de dimineata.
Sus In jos
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: PiSsi are jurnal :>   PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 14, 2009 11:14 pm

pai ce aveti deschiderea diminetazaa Smile)
naspaa
noi am avuto pe la 11
si ce panarama a fost .. =))
povestesk mai inkolo ..
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: PiSsi are jurnal :>   PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 3:55 am

eu n'am fost pt ca mi'a fost somn Smile)
si azi :-?? nu a fost cine stie ce :-??
regulament de cacao Neutral
pedepse de vanilie Neutral
si cireasa de pe tort - ne scoate la careu daca facem ceva rau =)) te faci chiar de caramel daca ajungi sa te vada toata scoala Neutral
mai bine stau cuminte in banca mea si dupa ore fac ravagii >Smile =))
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
Continut sponsorizat





PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: PiSsi are jurnal :>   PiSsi are jurnal :> - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
PiSsi are jurnal :>
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» PiSsi e pa' talent turbo :))
» Anuk are jurnal!!
» Stefii e pă trend că are jurnal.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Dear Diary`..-
Mergi direct la: