Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Popularitatea in scoala Vote_lcapPopularitatea in scoala Voting_barPopularitatea in scoala Vote_rcap 
KITCAT.
Popularitatea in scoala Vote_lcapPopularitatea in scoala Voting_barPopularitatea in scoala Vote_rcap 
annex
Popularitatea in scoala Vote_lcapPopularitatea in scoala Voting_barPopularitatea in scoala Vote_rcap 
iss <3.
Popularitatea in scoala Vote_lcapPopularitatea in scoala Voting_barPopularitatea in scoala Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Popularitatea in scoala Vote_lcapPopularitatea in scoala Voting_barPopularitatea in scoala Vote_rcap 
LyssBlondish.
Popularitatea in scoala Vote_lcapPopularitatea in scoala Voting_barPopularitatea in scoala Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Popularitatea in scoala Vote_lcapPopularitatea in scoala Voting_barPopularitatea in scoala Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Popularitatea in scoala Vote_lcapPopularitatea in scoala Voting_barPopularitatea in scoala Vote_rcap 
wild.butterfly
Popularitatea in scoala Vote_lcapPopularitatea in scoala Voting_barPopularitatea in scoala Vote_rcap 
Dolly
Popularitatea in scoala Vote_lcapPopularitatea in scoala Voting_barPopularitatea in scoala Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Popularitatea in scoala Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Popularitatea in scoala Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Popularitatea in scoala Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Popularitatea in scoala Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Popularitatea in scoala Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Popularitatea in scoala Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Popularitatea in scoala Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Popularitatea in scoala Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Popularitatea in scoala Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Popularitatea in scoala 2pplno0Twilight RPG FansPopularitatea in scoala ZsqoevRubber DuckPopularitatea in scoala 163rkpPopularitatea in scoala VyldleEveryThing4UPopularitatea in scoala 30w1bh1

 

 Popularitatea in scoala

In jos 
+10
Xo_candy_rose
bittersweet.
Zoey.Who else?
KITCAT.
iss <3.
annex
Romantic lemon<3
Dolly
LyssBlondish.
Diana
14 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Diana
Look at me now. I'm broken.
Inherit my life.

Diana


feminin Birthday : 09/03/1995
Age : 29
Join date : 20/06/2009
Posts : 748

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 4:29 am

Esti cunoscut prin scoala ta?Majoritatea persoanelor au o parere buna despre tine?Sau..esti cunoscut pentru prostiutele pe care le-ai facut?Daca nu esti..ai vrea sa fii sau esti total dezinteresat de acest aspect?
Sus In jos
LyssBlondish.
Without Romeo.
LyssBlondish.


feminin Birthday : 06/06/1996
Age : 27
Join date : 20/06/2009
Posts : 1298
Hobbies : Ceva atat de simplu nu moare!

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 5:19 am

Probabil ca sunt. Sunt la mijloc ca multe alte fete. Ma cunosc persoanele care vreau sa ma cunoasca si cam asa e totul ok. :]
Sus In jos
https://only-teens.forumgratuit.ro
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 7:37 am

pe mine ma cunoaste toata scoala...si majoritatea ma cred imfumurata...adica jumatate...restul stiu ce fel de persoana sunt Razz
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 7:08 pm

nu nus utn dar mias dorii sa fiu
Sus In jos
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 7:48 pm

^pff.... mai bine nu...eu sunt subiect de barfa prin scoala Smile)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 2:28 am

de ce?:O ce ai facut:|?
Sus In jos
Diana
Look at me now. I'm broken.
Inherit my life.

Diana


feminin Birthday : 09/03/1995
Age : 29
Join date : 20/06/2009
Posts : 748

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 2:30 am

Nu tre sa faci nimic special ca sa fii subiect de barfa.De ex. te bagi accidental intr-un tip,te vede cineva si le spune altora ca te-ai dat la el.Nu e prea placut sa stie toata scoala ce faci Neutral
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 2:31 am

aaa eu m`ias dorii sa fiu cunoscuta
Sus In jos
Romantic lemon<3



feminin Birthday : 14/06/1997
Age : 26
Join date : 23/06/2009
Posts : 61
Location : Near you >:)

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:21 am

Desi trec numai in a sasea ,sunt destul de ... cunoscuta prin scoala . Poate dion cauza ca am incercat sa ma imprietenesc cu unii din scoala ,poate din cauza ca er ainnebunit unu' din 6c dupa mine si au aflat pana si profii [lol Smile) ] ...

Mai multe chestii :-j
Sus In jos
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 5:18 pm

Eu sunt cunoascuta de cine vreau ..
Si de cine vrea sa ma cunoasca ..
Am multi cu noscuti din toate clasele ..
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 6:36 am

ma cunoaste toata scoala =)) k am stat cu 3 bunaciuni populari Wink) si ma cunosc pt k ii cunosc si eo p toti. Smile)) eram subiect de barfa pt kteva fete dintr.o gasca de la a8a Smile) =))
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 5:29 pm

^^ ... Smile) ...
Populara bravo !! Wink
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 2:51 am

pot spune ca de cand sunt prietena cu edy si cu gashka lui sunt printre cele mai populare tipe din scoala :-?
mie una nu imi place sa fiu asa populara dar whatever
Sus In jos
Zoey.Who else?
Just married (with Edward)
Zoey.Who else?


feminin Birthday : 16/04/1997
Age : 27
Join date : 25/06/2009
Posts : 1039
Location : lost in my room
Hobbies : vampires,of course :X

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeDum Iun 28, 2009 4:38 am

nu sunt cea mai populara din scoala dar am o mana de prieteni buni si imi ajung Smile si n-am nevoie sa fiu populara :-< ar fi obositor..pt.mine Smile
Sus In jos
http://www.zoey-cullen.piczo.com
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeDum Iun 28, 2009 6:51 pm

asa e Smile)
e obositor Smile)
si toti vor sa te duci cu ei nuj unde si daca nu te duci pun bot.
stiu asta din proprie exp.
Sus In jos
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeJoi Iul 02, 2009 12:03 am

mami moare...ca in fiecare saptamana am party... sau ceva de genu` si in plus am stat cu cei 2 cei mai frumosi din scoala....sunt barfita din cauza ca am stat cu ei si inca mai vorbim...si pt ca vorbesc cu cei de la liceu... doamne...
Sus In jos
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeJoi Iul 02, 2009 8:43 pm

Popularitatea mi s-a parut intotdeauna un kkt. Ma cunoaste cine trebuie si asta imi este de ajuns. Nu inteleg de ce vor unii sa fie cunoscuti de toata lumea.
Ce e mai interesant: sa fi popular, sa te stie toata lumea, sa cunosti 2000 de persoane prin liceu si pe "hai cinci" [dar sa nu ai niciun prieten adevarat] sau sa ai un grup de 3, 5, 10 prieteni, cu care sa te simti in largul tau si pe care te poti baza oricand?
Sus In jos
iss <3.
Admin
Admin
iss <3.


feminin Birthday : 06/03/1996
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 1603
Location : tot acolo
Hobbies : tot alea

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 6:01 am

da..vorba ta..dar cunosc o fata pe care o stie toata scoala si ea cu toti se intelege bine...si o vbeste lumea pe la spate k e mai c*rva [da' asta e partea a2a]...si ea barfeste la randu ei pe toti Wink nu stiu cati prieteni are dar tot timpul e cu altcineva in fiecare pauza...
Sus In jos
http://tik-tak-yee.hi5.com
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 9:48 am

doamneee deci eu am o gramada de prieteni....si stiu cine imi e prieten adevarat...si stiu si de ce Razz mai mult umblu cu astia care au terminat acum a 8a si o tipa care trece intr'a 8a si ehh...nu prea e ok pt ceilalti dar putin imi pasa Very Happy
Sus In jos
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 3:13 pm

majoritatea fetelor de la mine din scoala sunt foarte populare..pacat ca din cauza prostiilor pe care le'au facut/ le fac.
Sus In jos
LyssBlondish.
Without Romeo.
LyssBlondish.


feminin Birthday : 06/06/1996
Age : 27
Join date : 20/06/2009
Posts : 1298
Hobbies : Ceva atat de simplu nu moare!

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 4:31 pm

la noi in skl nu potsi sa spui k exista persoane. fete populare.
exista doar fete a caror nume circula prin gurile tuturor. :-??.
fie de bine, fie de rau. Very Happy.
Sus In jos
https://only-teens.forumgratuit.ro
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 6:00 pm

°•yZaAaa•° a scris:
da..vorba ta..dar cunosc o fata pe care o stie toata scoala si ea cu toti se intelege bine...si o vbeste lumea pe la spate k e mai c*rva [da' asta e partea a2a]...si ea barfeste la randu ei pe toti Wink nu stiu cati prieteni are dar tot timpul e cu altcineva in fiecare pauza...

Si eu stiu o persoana camn asemanatoare
Stiue toata scoala .. dar nu are pe cineva cu care sa vorbeasca
Si sa ii impartaseasca niste secrete
Ca maine stie toata scoala ...
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
bittersweet.
Sympathy for devil
bittersweet.


feminin Birthday : 21/01/1995
Age : 29
Join date : 24/08/2009
Posts : 247

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 7:42 pm

pey cred ca ma conosc majoritatea din scoala[fara aia de la 1-4 Smile)] Si acum ca am trecut a 8-a, aia de a 7-a incearca sa se puna bine cu noi.
Sus In jos
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeMier Aug 26, 2009 11:30 pm

^ tu esti a 8a, nu?
asa sunt si astia de la mine (mai mici).
iar cele de la mine (baietii nu Smile)) incearca sa se puna bine cu baietii de a11-a a 12-a. sunt penibile Smile)
Sus In jos
bittersweet.
Sympathy for devil
bittersweet.


feminin Birthday : 21/01/1995
Age : 29
Join date : 24/08/2009
Posts : 247

Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 1:57 am

la noi e scoala 1-8 si noi acum suntem cei mai mari si toti sa pun bine cu noi acum [cica la una pe hi5 ca sunt cea mai buna rpeitena a ei si eu nici macar nu stiu cum o cheama si cred ca am vazut-o doar de vreo 3 ori, nici nu stiu de unde ma cunoaste]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Popularitatea in scoala Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala Icon_minitime

Sus In jos
 
Popularitatea in scoala
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Paru' si scoala
» Vrei sa inceapa scoala? XD

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Scoala & CO.-
Mergi direct la: