Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_lcapPopularitatea in scoala - Pagina 2 Voting_barPopularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_rcap 
KITCAT.
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_lcapPopularitatea in scoala - Pagina 2 Voting_barPopularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_rcap 
annex
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_lcapPopularitatea in scoala - Pagina 2 Voting_barPopularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_rcap 
iss <3.
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_lcapPopularitatea in scoala - Pagina 2 Voting_barPopularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_lcapPopularitatea in scoala - Pagina 2 Voting_barPopularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_rcap 
LyssBlondish.
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_lcapPopularitatea in scoala - Pagina 2 Voting_barPopularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_lcapPopularitatea in scoala - Pagina 2 Voting_barPopularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_lcapPopularitatea in scoala - Pagina 2 Voting_barPopularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_rcap 
wild.butterfly
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_lcapPopularitatea in scoala - Pagina 2 Voting_barPopularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_rcap 
Dolly
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_lcapPopularitatea in scoala - Pagina 2 Voting_barPopularitatea in scoala - Pagina 2 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Popularitatea in scoala - Pagina 2 2pplno0Twilight RPG FansPopularitatea in scoala - Pagina 2 ZsqoevRubber DuckPopularitatea in scoala - Pagina 2 163rkpPopularitatea in scoala - Pagina 2 VyldleEveryThing4UPopularitatea in scoala - Pagina 2 30w1bh1

 

 Popularitatea in scoala

In jos 
+10
Xo_candy_rose
bittersweet.
Zoey.Who else?
KITCAT.
iss <3.
annex
Romantic lemon<3
Dolly
LyssBlondish.
Diana
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Popularitatea in scoala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 2:56 am

^doamnee:))..e ciudat. foarte ciudat. Smile). la noi e scoala 5-12 :>
Sus In jos
bittersweet.
Sympathy for devil
bittersweet.


feminin Birthday : 21/01/1995
Age : 29
Join date : 24/08/2009
Posts : 247

Popularitatea in scoala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 3:56 am

maine o bat pe aia, incerca sa imi fac complimente sa imi zica ca ar vrea si ea sa fie populara si etc, si deaia sa da pe langa fetele mari:))
Sus In jos
Xo_candy_rose



feminin Birthday : 05/03/1997
Age : 27
Join date : 10/07/2009
Posts : 124
Location : xD in da` house
Hobbies : dunno..

Popularitatea in scoala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 27, 2010 10:42 pm

pai:-??
ma stiu cateva persoane.
si avand in vedere ca e sc de 160 de copii,mi se pare normal sa ne cunoastem unul pe altul.
eu ii stiu din vedere si dupa nume pe majoritatea.dar :-?mi-e rusine sa intru in vorba cu ei.Neutral
oricum. am prieteni pe care sa ma pot baza<3
si ii ador.
Sus In jos
Didy97



feminin Birthday : 06/05/1997
Age : 27
Join date : 27/03/2010
Posts : 13
Location : Timisoara
Hobbies : Cantatul :X

Popularitatea in scoala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 27, 2010 10:47 pm

Pai toata scoala ma cunoaste insa nu prea am eu tangente cu toti, atata timp cat ma inteleg bine cu cine vreau nu ma intereseaza sa fiu populara Very Happy
Sus In jos
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.


feminin Birthday : 17/09/1997
Age : 26
Join date : 27/03/2010
Posts : 460
Location : Giurgiu

Popularitatea in scoala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 3:06 pm

Nu sunt populara.
Adica,cunosc/ma cunosc jumatate de scoala.Dar n-am treaba cu ei.Smile
Am colegii mei,prietenii mei<3.Nu-mi trebuie popularitate.
Sus In jos
Nicole.



feminin Birthday : 18/07/1995
Age : 28
Join date : 23/06/2009
Posts : 189
Location : Constanţa mă
Hobbies : zdranga la chitară

Popularitatea in scoala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 30, 2010 5:12 am

Paaai. Fiind a 8-a, asa cum ati spus si voi, incearca astea sa se bage in seama cu mine. Mi se par penibile. Si da, sunt cunoscuta, dar asta nu pentru ca as vrea ... Am destui prieteni Smile
Sus In jos
http://dashing-kiss.hi5.com
Georgiana.



feminin Birthday : 05/01/1993
Age : 31
Join date : 21/08/2010
Posts : 32
Location : Rovinari.
Hobbies : Dansul,plimbarea si statul cu iub :X .

Popularitatea in scoala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 22, 2010 3:28 am

Nu ma intereseaza sa fiu stiuta,dar da..Ma stiu destui :-? .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Popularitatea in scoala - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Popularitatea in scoala   Popularitatea in scoala - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Popularitatea in scoala
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Paru' si scoala
» Vrei sa inceapa scoala? XD

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Scoala & CO.-
Mergi direct la: