Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Bine ai venit! Te rugam sa te loghezi daca esti membru, daca nu inregistreaza`te Smile
Only Teens
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru adolescente!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Active Fusion
Love. War. And Blondes Vote_lcapLove. War. And Blondes Voting_barLove. War. And Blondes Vote_rcap 
KITCAT.
Love. War. And Blondes Vote_lcapLove. War. And Blondes Voting_barLove. War. And Blondes Vote_rcap 
annex
Love. War. And Blondes Vote_lcapLove. War. And Blondes Voting_barLove. War. And Blondes Vote_rcap 
iss <3.
Love. War. And Blondes Vote_lcapLove. War. And Blondes Voting_barLove. War. And Blondes Vote_rcap 
Only_Dark_Heart
Love. War. And Blondes Vote_lcapLove. War. And Blondes Voting_barLove. War. And Blondes Vote_rcap 
LyssBlondish.
Love. War. And Blondes Vote_lcapLove. War. And Blondes Voting_barLove. War. And Blondes Vote_rcap 
`Diavolitzza`Ta`
Love. War. And Blondes Vote_lcapLove. War. And Blondes Voting_barLove. War. And Blondes Vote_rcap 
Zoey.Who else?
Love. War. And Blondes Vote_lcapLove. War. And Blondes Voting_barLove. War. And Blondes Vote_rcap 
wild.butterfly
Love. War. And Blondes Vote_lcapLove. War. And Blondes Voting_barLove. War. And Blondes Vote_rcap 
Dolly
Love. War. And Blondes Vote_lcapLove. War. And Blondes Voting_barLove. War. And Blondes Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Fumezi?
Love. War. And Blondes Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:58 pm Scris de iss <3.

» Cu cine ai vorbit ultima data?
Love. War. And Blondes Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:20 pm Scris de LyssBlondish.

» Blend's competiton.
Love. War. And Blondes Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:13 pm Scris de LyssBlondish.

» Schimbare de nick.
Love. War. And Blondes Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 7:11 pm Scris de LyssBlondish.

» Materia preferata.
Love. War. And Blondes Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 9:25 pm Scris de Cl30

» 1,2,3.. Aici Sunt!
Love. War. And Blondes Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 1:45 am Scris de Only_Dark_Heart

» Alba sau Neagra?
Love. War. And Blondes Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:58 am Scris de Active Fusion

» Ce faci acum?
Love. War. And Blondes Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:36 am Scris de Active Fusion

» La ce te gandesti acum?
Love. War. And Blondes Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:20 am Scris de Active Fusion

Parteneri
Love. War. And Blondes 2pplno0Twilight RPG FansLove. War. And Blondes ZsqoevRubber DuckLove. War. And Blondes 163rkpLove. War. And Blondes VyldleEveryThing4ULove. War. And Blondes 30w1bh1

 

 Love. War. And Blondes

In jos 
+3
KITCAT.
`Diavolitzza`Ta`
wild.butterfly
7 participanți
AutorMesaj
wild.butterfly
Drop your pants
Drop your pants
wild.butterfly


feminin Birthday : 30/04/1994
Age : 30
Join date : 20/06/2009
Posts : 1002
Location : Oriunde esti tu` :-x
Hobbies : Music ,dance, boys, swimming, friends, shopping, travel.... And so` on

Love. War. And Blondes Empty
MesajSubiect: Love. War. And Blondes   Love. War. And Blondes Icon_minitimeMier Aug 12, 2009 3:30 am

OK... sa facem prezentarile:

Ea este Jenny: Love. War. And Blondes Hillary
Love. War. And Blondes Layout255
Jenny este fiica uneia dintre cele mai cunoscute creatoare de moda din lume : Amanda Swift , vaduva de Archibald [foarte important om de afaceri (probabil ilegale ?)].
Dupa cum este normal, la numai cei 17 ani ai sai... Jenny crede ca are lumea la picioare deoarece mami ii face pe plac in orice situatie , indiferent in orice colt de lume s`ar afla. Este o tipa razgaiata, plina de fite, mereu in trend care nu suporta nici macar sa fie contrazisa fiind cea mai populara din scoala si se stie ca toti baietii sunt morti dupa ea.
Cum este descrisa de ceilalti ? Frumoasa, talentata[ in a`si alege hainele probabil],adorata de toti si bineinteles regina party`urilor. Ea este la universitatea Northern Arizona University, pe scurt numită N A U, universitate publică cu sediul în oraşul Flagstaff, Arizona. Locul unde se petrece intreaga actiune.
Cele mai bune prietene ale ei sunt Ashley, Mag and Sarah.
Love. War. And Blondes 00022426
Toate sunt fete de bani gata care nu au nici o treaba cu realitatea si`si traiesc viata ca niste regine.Ele sunt J.A.M.S grupul de nedespartit pentru care orice fata de varsta lor si`ar da viata sa fie primita printre ele.

Viata lor decurge normal pana cand... perfecta Jenny se indragosteste de un tip care... vinde inghetata Smile.
El este Kevin. Love. War. And Blondes Oliver%20james6.
Este un baiat simplu, modest, cu bun simt care este nevoit sa lucreze din cauza problemelor financiare ale familiei sale.
Jenny nici nu se gandeste sa aiba vreo legatura cu un baiat "ca el". . . dar se pare ca destinul o obliga sa se schimbe.

In continuare, Richard Love. War. And Blondes DSC1695r_resize-300x453.
Fostul iubit a lui Jenny unul din cei mai tari tipi din scoala. Putred de bogat dar totusi cu picioarele pe pamant fiind adoptat.

Inamica lui Jenny: Love. War. And Blondes Taylor_momsen
Ea e Jennifer. Provine dintr`o familie instarita dar nu are la fel de multe figuri ca Jenny. De fapt ele au caractere total diferite . Am spus inamica lui Jenny deoarece aceasta n`o suporta si`o considera un pericol .Este modesta, frumoasa, desteapta... si e noua in oras.

Fara sa vrea ea cade in plasa lui Byron. Love. War. And Blondes JUAN-DIEGO-SANCHEZ. Tipul dur, smecher care umbla cu o mie de femei...Este intocmai fratele lui Jenny. Seamana atat de mult la caracter incat parc`ar fii gemeni Very Happy. Mai lipsea sa fie blond.


OKe... prezentarea pe scurt... Smile Plus un mini`rezumat.
Sus In jos
`Diavolitzza`Ta`



feminin Birthday : 07/11/1994
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1223
Location : on Pluto:-x
Hobbies : Sle3p:>

Love. War. And Blondes Empty
MesajSubiect: Re: Love. War. And Blondes   Love. War. And Blondes Icon_minitimeMier Aug 12, 2009 3:37 am

nice:>

astept continuarea:-x
Sus In jos
KITCAT.
what.thefairy♥
KITCAT.


feminin Birthday : 22/03/1995
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1836
Location : Boogie Wonderland <3654766857
Hobbies : Ciachi.

Love. War. And Blondes Empty
MesajSubiect: Re: Love. War. And Blondes   Love. War. And Blondes Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 4:19 pm

imi place.
asteptam nextul :>
Sus In jos
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

Love. War. And Blondes Empty
MesajSubiect: Re: Love. War. And Blondes   Love. War. And Blondes Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 7:19 pm

Richard Mad❌x:x ohhh ....richard Mad❌x doamne imi place atat de mult de ed :">
si imi plac personajele alese :> si xD prezentarea seamana putin cu gossip girl,esti fana?Very Happy
Sus In jos
LyssBlondish.
Without Romeo.
LyssBlondish.


feminin Birthday : 06/06/1996
Age : 27
Join date : 20/06/2009
Posts : 1298
Hobbies : Ceva atat de simplu nu moare!

Love. War. And Blondes Empty
MesajSubiect: Re: Love. War. And Blondes   Love. War. And Blondes Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 2:09 am

imi plac personajele.
ai inceput bine. restu :>?
Sus In jos
https://only-teens.forumgratuit.ro
wild.butterfly
Drop your pants
Drop your pants
wild.butterfly


feminin Birthday : 30/04/1994
Age : 30
Join date : 20/06/2009
Posts : 1002
Location : Oriunde esti tu` :-x
Hobbies : Music ,dance, boys, swimming, friends, shopping, travel.... And so` on

Love. War. And Blondes Empty
MesajSubiect: Re: Love. War. And Blondes   Love. War. And Blondes Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 6:38 pm

.. hmm.. sunt fan Gossip Girl.

dar cu toate k am ales 2 pers de acolo sper sa nu ma inspir Smile))
Sus In jos
wild.butterfly
Drop your pants
Drop your pants
wild.butterfly


feminin Birthday : 30/04/1994
Age : 30
Join date : 20/06/2009
Posts : 1002
Location : Oriunde esti tu` :-x
Hobbies : Music ,dance, boys, swimming, friends, shopping, travel.... And so` on

Love. War. And Blondes Empty
MesajSubiect: Re: Love. War. And Blondes   Love. War. And Blondes Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 7:46 pm

-Idioato! Tu chiar nu te uiti ? Noua mea bluza D &G !!... OOf . Cine te`a mai angajat si pe tine?. Ar trebui sa`ti dau familia in judecata !. [Jenny]
-S`a `ntamplat ceva? [Kevin]
-Oh, Kevin....imi pare rau. . . am scapat putina inghetata... si.. domnisoara...
-Jenny Swift. Am plecat de`aici! . Haideti fetelor ! Cine mai are nevoie de inghetata de la asemenea persoane?... Huh !
-Ma scuzati, intervine Kevin, ea e noua vanzatoare... nu prea se pricepe.. e prima ei zi de lucru si are emotii...
- Scuteste`ma! Si cine esti tu ca sa`mi vorbesti ? . [ Ridicand privirea. . . Jenny ramane atintita asupra lui.. neputand sa continue]
-Asa e, imi pare rau.
Kevin se intoarce spre taraba de inghetata lasand`o pe Jenny sa saliveze in urma lui.
-Hey, spune Mag, sa mergem Jenny !
- Poftim?
-Am zis sa plecam...
-Da, sigur. . . Ma gandeam. . .
-Si cum spuneam, intrerupe Ashley, ai mei vor sa mergem la casa de vacanta din Valle in restul zilelor de vacanta.
-Oo, ce super! Eu de`abia m`am intors din calatoria prin Europa si ma multumesc daca ai mei vor avea timp sa doarma un weekend acasa . S`a cam terminat vacanta pentru ei. Au afaceri de incheiat si intalniri cu o multime de persoane cunoscute . . .[Sarah]
-Oh, fetelor, nu stiu unde mi`era capul trebuie sa ajung de urgenta acasa sa`mi schimb bluza .
- Jenny, nu stiu daca realizezi, dar noi chiar discutam chestii importante aici.
-Si vrei sa zici ca bluza mea nu e importanta , sau ce? Am o imagine de pastrat si nu mi`e usor !
-Bine. bine .... Dar se pare k nu esti prea bine`dispusa azi.
-Nu, nu sunt. ! Oh, Peter... Ai sosit la fix! Du`ma acasa!.
- Huh.... Ce sclifosita!. Bine k a plecat. Nu are de gand sa`si schimbe si ea soferu ala ? Are 100 ani Smile) [Ashley]
-Ashley! [Striga Sarah] Peter e un batranel dulce . E soferul perfect!
-Da`da. . . atata timp cat e sofer, Cui ii pasa ?
-Ai dreptate.
Pe strazile goale ale orasului Flagstaff(Arizona) o adiere rece improspateaza aerul orasului, anuntand ca mai este doar o saptamana pana la inceperea scolii .
O decapotabila neagra parcheaza in fata unui hotel. Din ea iese dezorientata o blondina draguta, cu ochi albastrii sclipitori, foarte shic, cocheta si incepe sa se`nvarta prin fata hotelului.
"Parintii n`au ajuns inca. Super. Sunt extenuata. Un oras nou, nu cunosc pe nimeni . . . " . Dezorientata si cufundata in propriile ganduri, Jennifer se apropie fara sa vrea de un grup de baieti. Unul din ei o priveste pervers ca si cum ar manca`o [la propriu].
-Buna, frumoaso! ii sopteste o voce calda si hotarata in timp de ii pune mana pe picior , ridicandu`i fusta de doar 20 cm.
Jennifer il evita , nici nu`l priveste si vrea sa se intoarca la masina, mormaind ceva de genul: "super, asta`mi mai lipsea... niste vagabonzi obsedati."
-Nu te`a invatat mamica sa faci cunostiinta ?
Urcata in masina, ea raspunde:
-Jennifer, incantata.
Buff!. A inchis portiera.
-Hmm... nu ca ti`ar pasa... eu sunt Byron , papusa ! .
Dupa ce se instaleaza cu parintii in noua ei casa, Jennifer se indreapta spre scoala.
Astazi e ziua in care se afiseaza elevii admisi la N.A.U . O multime de adolescenti care mai-de -care- mai "interesanti" au navalit .
Jenny cu grupul ei de pitzipoance au deja asigurat locul in aceasta scoala, dar bineinteles k nu pot pierde ele figurile elevilor respinsi.
-Hey, Byron! Striga Mag
-Buna, Mag, Sarah, Ashley.. . Surioara.
-Hey, my` broth`.[Jenny]
-Ce faci aici?.. Pai... caut o persoana.. Cred ca e noua in oras. .
-Oo, ce bine, fetelor, o tipa noua! Avem o noua misiune. Daca e capabila sa intre in grupul nostru o punem sa fie ... ucenica noastra. Daca nu, tot. Smile
-O sa ne distram pe cinste!
-Da... cum zici tu .Cred ca ea e, am plecat, [Byron]. Si`a luat`o la fuga vazand`o pe Jennifer.
-Buna, sunt Byron cred ca. . .
-Ma pastrez pentru nunta! Afirma Jennifer ironic lasandu`l pe Byron sa se gandeasca pentru o clipa.
-Stii ceva, papausa? Imi placi. Asa ca scuteste`ma de figuri pentru ca Byron nu ofera nimanui o a doua sansa.
-O sa`mi lipseasca... sa stii .. .
In aceasta discutie aprinsa intervine Jenny.:
-Uite, stiu ca esti noua pe`aici si nu stii cum sta treaba.
-Scuze nu ...
-Nu ma intrerupe! Eu sunt Jenny Swift si eu fac regulile! Byron e fratele meu.. . Dupa cum vezi.. Orice fata din oras vrea sa`mi fie prietena si pentru asta.. nu trebuie decat sa...
-SRy , prefer sa`mi aleg eu prietenii. Ah, si nu`i de mirare ca sunteti frati.
Jennifer arunca replica si pleaca triumfatoare pe tocurile ei Jimmy Choo lasand`o pe Jenny suspendata in aer.
-Ce? Nimeni nu a indraznit sa`mi faca asa ceva! Sa plece fara sa ma asculte!.
-O, Jenny, fata asta are mult tupeu, zice Mag.
-UUf , o urasc!. Si se izbeste in.. NIMENI altul decat Kevin. Iarasi tu ??> Uita`te pe unde mergi.
Jenny il priveste ca si cum ar regreta pentru cum s`a purtat cu el dar isi revine imediat doar e Jenny Swift . Smile
-Esti prieten cu ea? il intreaba Jennifer,
-Nici vorba.
-Eu sunt Jennifer.
-Kevin, imi pare bine
-Inveti aici?
-Se pare ca da, doar ca va trebui sa lucrez ca sa`mi permit.
-Cred ca e super de tine sa fii independent, nu`i asa?
-Daca zici tu.. . Cred ca e super de tine sa nu fii nevoita sa`i vinzi inghetata uneia ca Jenny.
Amandoi incep sa rada, din acel moment realizandu`se o stransa legatura intre cei doi .
-Si... locuiesti prin apropiere?
-cred ca da... nu prea stiu pe unde locuiesc deocamdata..[Jennifer]
Urmeaza un suras lin din partea lui Kevin si`i face din ochi spunand:
-Poate ne mai vedem pe`aici. Mi`a parut bine.
-Si mie. . .
Sus In jos
`Diavolitzza`Ta`



feminin Birthday : 07/11/1994
Age : 29
Join date : 23/06/2009
Posts : 1223
Location : on Pluto:-x
Hobbies : Sle3p:>

Love. War. And Blondes Empty
MesajSubiect: Re: Love. War. And Blondes   Love. War. And Blondes Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 10:42 pm

si nextu?:>:>


imi place;Wink:-x
Sus In jos
Dolly



feminin Birthday : 25/03/1996
Age : 28
Join date : 20/06/2009
Posts : 925
Location : [:-<]
Hobbies : singin [\:d/]

Love. War. And Blondes Empty
MesajSubiect: Re: Love. War. And Blondes   Love. War. And Blondes Icon_minitimeVin Aug 21, 2009 8:43 pm

laic it :> Very Happy jennifer e cuuul Smile)
Sus In jos
Stefii.
' The little trouble-maker ;x '
Stefii.


feminin Birthday : 17/09/1997
Age : 26
Join date : 27/03/2010
Posts : 460
Location : Giurgiu

Love. War. And Blondes Empty
MesajSubiect: Re: Love. War. And Blondes   Love. War. And Blondes Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 2:15 am

Continuaaaa.Mad
Sus In jos
annex
Because i love you!
annex


feminin Birthday : 09/09/1996
Age : 27
Join date : 23/06/2009
Posts : 1621
Location : p e - m a r t eeee
Hobbies : m a i = m u l t e.

Love. War. And Blondes Empty
MesajSubiect: Re: Love. War. And Blondes   Love. War. And Blondes Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 2:35 am

Foarte tare Mad
daa e mult inspirat din GG
vreau nextu` si daca ai putea pune inca o poza cu Byron si Richard
La mine nu se vad pozele .
Sus In jos
http://anukskomp1ca.hi5.com
Continut sponsorizat





Love. War. And Blondes Empty
MesajSubiect: Re: Love. War. And Blondes   Love. War. And Blondes Icon_minitime

Sus In jos
 
Love. War. And Blondes
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» First love
» Love and tragedy
» Love songs
» Flower of love :) [i Heart you]
» Secret Love.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Only Teens :: Fan Fic`s-
Mergi direct la: